Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Sinemil vagy Sinlac a jobb?

Sinemil vagy Sinlac a jobb?

Figyelt kérdés
Uzsonnára eddig tejpépért kapott a pici, de most nem ehet tejes dolgokat. Úgyhogy ezek közül akarom neki megcsinálni az uzsonnát, de nem tudom melyik lenne a jobb? A doktornő csak azt mondta valamelyik a kettő közül...
2019. jún. 28. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Sinlac
2019. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki, hogy mindegy, mert csak a gyártó más és lényegi különbség nincs. Mikor kértem, írja ki, ő magától a Sinemilt írta ki.
2019. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Egyik Beba, másik Milumil. Az enyémeknek Sinemilt írt fel az orvos. Külföldön élsz? Csak mert Magyarországon olcsóbb receptre. (1 éves kor után gasztroenterológus javaslatára is felírható, ha nagyobb lenne a pici, ráadasul eus emelt támogatással jár, ha nem ehet tejeset)
2019. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!