Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 3 honapos mult a babám es...

3 honapos mult a babám es sokat nyaladzik 1-2 napja a keze a szajaban van egesznap vagy éppen valamit próbált beletomni, mintha alul kis feher foltot lattam volna es nagyon keveset eszik. Jönne a fogacska?

Figyelt kérdés
Szejpeneszunk volt mar akkor nem volt ennyire nyugos. Soha nem volt jó evő de most a szokottnál is kevesebbet eszik.

2019. aug. 19. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. 😊 A legnagyobbnak ennyi idősen már a 3-4. fogai jöttek, a másodiknak az első 2, a két kicsinek kint volt az első 2. 😊
2019. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elkepzelheti. Az en babam 2 honapos koratol fogzott,15 hetesen bujt ki az elso foga. De azzal szamoljal,hogy lehet,hogy csak honapok mulva bujik ki a foga
2019. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
3 hónapos kora óta ugyanezeket csinálja. Most lesz 7 hónapos és még mindig nincs foga. 😊
2019. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mint a 3-asnak nálunk is.

3 hó óta ezt csinálja, 7 hónapos és még egy sincs.

2019. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Es nalatok is kevesebbet eszik es nehézkesen ? En mar probaltam kanallal is etetni azzal meg nehezebben megy , voltam vele a gyerekorvosnal is o csak annyit mondott h nem látja a fogacskat es h próbáljam etetni..es szerinte az h 500-600at eszik egy nap az szuper. En kicsit keveslem..
2019. aug. 24. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!