Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 1 éves babám többször felsír...

1 éves babám többször felsír éjjel, nem ébred fel, pár másodpercig tart, mire benyitnék hozzá, már vége is, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Rossz álom,fogzás?

Pelus mérete jó,nem szokott átázni. Reggelre nincs megizzadva,nem is hideg,szóval talán ez sem. Reggel nem sírva kel,nem is kéri azonnal a tápszert, éhségre sem gondolnék,meg attól fel is ébredne talán.



2019. nov. 13. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a foga is, de lehet mozgás fejlődés is esetleg, vagy az időjárás zavarja.

Esetleg hiába nem érzed mégis fazhat vagy melege lehet kicsit.

Amúgy én a fogara tippelek.

Egy este kend be neki dentinox géllel az inye mindenhol. És adj neki fájdalomcsillapítót, de csak egy este, hogy lásd fájdalom miatt sír e fel.

Ha igen akkor érdemes minden este kenni az inyét.

2019. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Pavor nocturnus?
2019. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2es,elolvastam mi az, de nem,nálunk nem ilyen jellegű. Nem zaklatott, nem kell nyugtatni,sem altatni,nem nyitja ki a szemét,3mp-re felsír és ennyi. Még arra gondoltam h elfekszi v.milyét és mikor pózt vált akkor sír.
2019. nov. 14. 05:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A napi információkat, ingereket így dolgozza fel az agya. Semmi extra.
2019. nov. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet front

Fog

Mozgásfejlődés

Beszédfejlődés


Nálunk 17 hónaposan is így van

2019. nov. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!