Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mikor jött ki a babátok...

Mikor jött ki a babátok szemfoga? Az lehet most?

Figyelt kérdés
14 hónapos 8 foga van. Az első 6al nagyon megszenvedett az utolsó 2 hátul felül szinte észrevétlenül jött ki. Az éjszaka viszont nem volt ébren de 3 órán keresztül félálomban sírdogált és délután szinte semmit nem evett. Úgy láttam hogy felül a szemfogai eléggé kifehéredtek de volt már máskor is...
2019. dec. 4. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Fiamnak 15 hónaposan, pont a 4-es fogak után.

Lányomnak 1,5 évesen, kb 1-2 hónappal a 4-es fogai után.


Simán lehet de inkább a 4-est figyeld, bár a sorrend nincs kőbe vésve nyilván.

2019. dec. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiam 11 hónapos, most jön neki.
2019. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első melyik a 4-es? Ne haragudj nagyon tudatlan vagyok ebben.. Lányomnak utoljára a felső kisőrlők jöttek ki
2019. dec. 4. 13:12
 4/8 anonim ***** válasza:
17 hónaposan
2019. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15-16 hónaposan
2019. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3: kisörlők. Metszőfogból van 8, akkor a tiednek több foga van vagy metsző nincs mind meg még? A lényeg, az enyémeknek sorrendben 13. fog volt az első szemfog, ami áttört.

1-es voltam

2019. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Alul csak 2 metszőfoga van a másik 2 még nincs kint, ahelyett jött a felső 2 kisőrlő.
2019. dec. 4. 15:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Értem, akkor látszik, hogy a "nagykönyvi sorrend" mennyit számít :D amúgy lehet ez a 2 metsző jön neki pont, vagy a maradék 2 kisörlő, de ha szemfog jön se lepődj meg.

Tudom nem segítettem, de a fogzás tényleg ilyen. Pl első gyerekkel összekevertem a dolgokat, 4. kisörlőt vártuk, mert nagyon szenvedett. Aztán átaludta az éjszakát, azt hittem csak kijött ha már jól van, de nem. Aztán egyszer csak feltűnt, hogy előkerült az egyik szemfoga. Szóval én se azt vártam de jól van az.. se nem kentem semmi, mert annyira a kisörlőt figyeltem a másik oldalon.

2019. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!