Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehetséges hogy egyszerre jön...

Lehetséges hogy egyszerre jön az összes hiányzó foga?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak 12 foga van. De a 4 szemfogát már látni, de még nem törtek át. Viszont én úgy láttam, hogy végig megvan neki dagadva és fehérlik valami az ínye alatt a hiányzó 4 helyen is..

Nagyon megviseli szegényt. Jó lenne már túl lenni rajta.

Lehetséges ez vagy csak beképzelem? Tapasztalt ilyet valaki?

13.5 hónapos



2019. dec. 18. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy egyszerre jön habár minden lehetséges 😃

Lányomnak pl 5 hónaposan annyira fel volt dagadva és olyan fehér volt a felső 2 szemfoga hogy azthittem kijön. Hát 1 évesen jött ki az első foga, azóta már 8 van de szemfoga még 1 se.

2019. dec. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk egyszerre jött

Áttört egyik nap egy.. 2 nap múlva mind a 4 szemfog kinn volt.

17 hónapos a 2. Kisőrlők is egyszerre jönnek

2019. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lányomnak 9 foga jött egyszerre, a négy oldalmetsző, a négy kisörlő és 1 szemfog felül. Kb. 1 hét alatt kint voltak mind, 15 hónapos volt akkor. Azóta eltelt 3 hónap és még mindig 13 foga van, bár most sejtek egy alső szemfogat bújni.
2019. dec. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz, hogy a maradek 8 foga (4 szemfog es 4 orlo) most jon egyszerre, akkor erre kicsi az esely. Nem azt mondom, hogy lehetetlen, de nem valoszinu.

A kicsinek sem lenne jo, az tul sok lenne..

Szinten 13 honapos a fiam, a 8 szemfoga szep sorban jott eghmas utan es nem is nagyon szenvedett vele.

Az elmult 3 hetben pedig 6 foga megindult es ki is jott (4 orlofog es a felso ket szemfog), baromira megszenvedett vele.

En sem bannam, ha mar vege lenne, 6 foga hianyzik meg. De inkabb jojjenek kettesevel, szepen egymas utan, mert ez a hat egyszerre kinzas volt...

2019. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon kívánom nektek hogy ne jöjjön egyszerre az összes, az brutális, meg szerintem ennyi idősen korai is, de sajnos bármi lehet. Az én fiam 15 hónapos volt mire a 4. szemfoga is kibújt. Októberben múlt kettő éves, az utolsó 4 örlővel nyár vége óta küzd, hullámokban és ott tart, hogy a jobb felső bármikor áttörhet, a bal felső meg domborodik az ínye alatt.

Csak miért mindig télre jut a java? Fogzáskor annyival fogékonyabb a bacikra is...

2019. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiamnak 5 hónaposan egyszerre tört át 2 fogacska. Azóta semmi, 11 hónapos lesz.
2019. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 1,5 héten belül tört át mind a 4 szemfoga. Az első után volt is vagy 2 nyugis nap aztán a többi, a felsők teljesen egyszerre.
2019. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!