Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Adott valaki egyszerre vibroci...

Adott valaki egyszerre vibrocil kúpot és algoflex babyt? Nagyon szenvedünk és nem tudok dönteni a kettő között

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyerekorvost kérdezd, mielőtt egy jószándékú, hozzá nem értő válasz alapján esetleg megmérgezed a babát.

Sőt, gyógyszerezésről soha ne kérdezz mást, mert nem garantált, hogy ért hozzá.

2014. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is orvost kérdezd mindenképp!

Amúgy én a homeopátiás szerekben nem hiszek. Én nurofent szoktam adni 9hós babámnak. De orvost kérdezd mit ajánl.

2014. okt. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Panadolt adtam a Viburcol mellé rendszeresen. A Viburcol homeopátiás, se paracetamol, sem ibuprofen nincs benne, adthatsz mellé más gyógyszert.
2014. okt. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszerész nekem azt mondta, hogy lehet a kettőt egyszerre. De erre nálunk csak akkor kerülne sor ,ha először a homeopátiával próbálkozunk és nem hasznÁl és muszáj a fájdalomcsillapító ha nagyon szenved, menjen neki a fájdalomcsillapító.
2014. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta anno a gyerekorvos, hogy kúpot és szirupot lehet egyszerre is, mert nem egy helyen szívódik fel. Mondjuk a lányomnak akkor heveny savós fülgyulladása volt, ki is fakadt, egyszerűen nem hatott másképp.
2014. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az orvost meg lehet kérdezni. Én adtam neki együtt is, mert a viburcol homeopátiás, és máshol szívódik fel. Ha az nem hatott utánna adtam a szirupot.
2014. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!