Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kisfiam annyira lenyomja az...

Kisfiam annyira lenyomja az öklét a szájába hogy sokszor már öklendeznie kell. Ez fogzás miatt lehet? (Részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Alapból azt mondanam, hogy igen, de 10 hónapos és 8 foga van kint, úgy tudom ezt követően csak az első életévet betöltve jön a többi, ezért csodálkozom ezen.

Sajnos emellett ma még nagyon korán és nyűgösen kelt, elég türelmetlen is és már napok óta nyugtalanul is alszik.

Nyálzás az nem durva, meg az étvágya is rendben van, de ez néha annyira durván beveszi az öklét hogy még én is rosszul vagyok..



2019. dec. 23. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogzás lesz, igen. 😊
2019. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen szabály, hogy egyéves kora után jön a többi. Több mint valószínű, hogy fogzás van a háttérben. Egyébként annyira úgy sem tudja ledugni az öklét, hogy megfulladjon. Majd rájön magától, hogy ez neki rossz.
2019. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van az az időszak, amikor rá kell jönniük, hogy ha lenyúlnak a torkukon, abból hányás lesz. Lesz majd 1-2 rossz tapasztalata és nem fogja többet csinálni, ha fogzás, ha nem.
2019. dec. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti hogy fogzas. Lehet hogy atlagosan igy van, de nem minden baba olvassa a nagykonyvet 😊 azert nyul annyira hatra, mert lehet a ragofogai mozgolodnak, es hatul faj neki az inye.
2019. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, kedves utolsó, én is erre gondoltam..🤷🏻‍♀️ Nekünk a védőnő mondta hogy már mindenfoga megvan 1 éves korig, a többi majd csak utána jön. Lehet hülye vagyok de hittem neki. Minden esetre konkrétan még nem látom hogy jönne, de ez annyira fogzós tünet, plusz megint mindent a szájába vesz, rág, stb. Ez mostanság mintha kevsebb lett voln, de most megint gyakori🤷🏻‍♀️

2019. dec. 23. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
A legnagyobbnak 16 foga volt egy évesen, a másodiknak 5, a 2 kicsinek 12. Ennyit a védőnőkről meg a táblázataikról. 😊
2019. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!