Ez fogzás lehet?

Figyelt kérdés
1 hete ugy vettem eszre hogy nyűgösebb az 5 honapos gyerekem. Ataludta az ejszakakat de 3 napja felkel ejjel 2x, es 1 hete is felkelt egyszer akkor lathatoan fajdalmai voltak de nem a hasa fajt. Nyaladzik, mindent a szajaba vesz es mostanaba random elkezd sirni keservesen. Megneztem az inyjet ugy nem latok neki még semmit de kicsit mintha fel lenne dagadva meg 2 helyen kis feher valami van,(nem tudom máshogy leirni) kevesebbet is eszik. ez mar az lehet?
2020. febr. 15. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Fogínygélek / hűtős rágókák segítenek neki a fájdalom enyhítésében
2020. febr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt hittem hogy a foga lesz mert olyan nagy Pukli volt az inyén meg piros is volt, de végül nem is ott jött a foga. Ahol jött ott azt vettem észre mintha valami víz hólyag lett volna.de másnap már érezni lehetett a hegyet szóval ott már el volt vékonyodva az inye. Aztán a nyála neki ugyanúgy folyt mint előtte nem volt különbség, nem volt feldagadva, de ő is nyugoske volt. Álmában keservesen fel sírt és alig lehetett megnyugtatni, aztán vissza altattam és 5 perc és megint ugyanaz a sikoltós sírás mikor már nem tudtuk mit tegyünk bekentem dentinoxal és megnyugodott.. aztán másnap már fürdés után viburcol kúp és nem volt aikoltos sírás.. most meg csak 2 mm re van kint az egyik de már mellette látni ugyanazt amit a másiknál.. 1 napja és az anaftinbaby vel kenegettem a másik miatt is és ma már érezni a fogacskat. Nemtudom segített e eldönteni h a foga e de valószínű.

Volt h kapta a viburcol kupot és nem hatott akkor nem a foga fajt valószínű.

Kitartást ! És még cukibbak ha van már fogacskajuk! Én úgy örültem amikor éreztem h az lesz 🥰

2020. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!