Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehet hogy fogzik a babám?

Lehet hogy fogzik a babám?

Figyelt kérdés
A kislányom 3 hónapos elmúlt és pár hete használunk az ínyére gélt. Eleinte Dologélt majd Anaftin Babyt(ettől úgy vettem észre sokszor visszabukott) végül pedig az Osa gélt alkalmazzuk de csak pár napja. Vasárnap óta viszont folyamatosan rág valamit(az öklét, plüssöket próbálgatja, a kezemet, az ujjamat. Épp amit elér azt) vagy az ujját szopja de annyira hogy többször öklendezik tőle. Sajnos a rágókákat nem fogadja el, a mai nap pedig nagyon rossz számára mert annyira álmos hogy folyton dörgöli a szemét de fáj vagy viszket az ínye és addig nem alszik el míg be nem kenem neki. Előfordult hogy nagyon sírt miatta, tegnap óta inkább olyan mintha nyüsszögne szegény. Ha bekenem neki géllel utána alszik 1-1,5 órát és baromi álmosan ébred, nyűgös de nem akar aludni. Éjjel alszik de sokszor mocorog. Néztem az ínyét de azonkívül hogy egész világos rózsaszín nem látok semmit ami ennyire megviselhetné. Az érdekelne hogy a fogcsírák mocorgása ennyire kellemetlen vagy nála ez a fogzási mizéria hamarabb kezdődik?

2020. jún. 3. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én babám is 3 hós múlt, de én nem használok semmit neki még. Megszokja, és sokkal sokkal jobban fog még neki fájni sajnos, inkább akkor alkalamzom majd ezeket a szereket, hogy használjon. Nálunk is van ökölevés, engem is csócsál, meg kb majdnem mindent ami a kezébbe akad. Nyálzás van dögivel. De még ott nem tartunk hogy nagyon nyűgös lenne.
2020. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nekem mindenki azt mondja hogy ez nem fogzás, hanem életkori sajátosság, fedezi fel a kezét, ugyanúgy 3 hónapos múlt és minden a szájában van.
2020. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekünk is eleinte ezt mondta a doktornő hogy nem fogzás csak felfedezi az öklét, viszont egyszer nagyon nagyon sírt és azt hittem a hasa fáj, volt itthon egy erősebb fogínygél amit akkor használtam és a sírást abbahagyta aztán elaludt egyből. Engem nem is a csócsálás zavar hanem hogy baromira fáj neki vagy viszket vagy nem tudom de mivel nem látok semmit így pontosan nem értem hogy csak sima mocorgás vagy tényleg "fogzik". A tipikus hogy be van durranva meg nagyon nyálzana nincs meg nála.
2020. jún. 3. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a védőnővel erről. Az azért nem oké, hogy hetek óta kened egy 3 hónapos ínyét. Járjatok utána mi a baja szegénynek.

Persze, jöhet a foga, zavarhatja. De az igazán durva rész akkor jön, amikor már duzzad az ínye, és át fog törni.

2020. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele és emiatt ajánlotta a Dologélt mert gyógynövényes. Azt mondta erősebbet még nem kaphat, viszont ez már sajnos nem használt neki így váltottunk Anaftin Babyre de attól baromi sokat bukott vissza. Egyébként azt mondta adjak neki kúpot ha nagyon nyűgös plusz fogínygélt.
2020. jún. 3. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!