Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 11 hónapos kislányom szombaton...

Krisztinaaaaa kérdése:

11 hónapos kislányom szombaton belázasodott fogzàs lehet?

Figyelt kérdés

Egész nap laza volt

Bementünk az ügyeletre ott azt mondták fogzàs miatt mert több foga jön egyszerre

Más doki meg azt mondja fogzàstól nem lehet nagy làz (39.9) volt a legnagyobb

Csináltak vèr vizsgálatot is semmit rosszat nem találtak minden èrtèk jó

Mai napig kapja a làzcsillapítót

Annyira vagyunk hogy most 38-39 közt ingadozik a testhő mikor kezd kimenni a làzcsillapító hatása

Ellenben kapja 8 óránként

Egyéb tünet a làzon kívűl nyalazas ètvàgytalanabb

Széklete jó orra nem folyik nem köhög

Köszönöm a vàlaszokat ès tapasztalatokat előre is



2022. máj. 24. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A húgom legkisebb lánya minden fogánál 39Cfokos lázat produkált. Doki szerint is fogzástól.

Van ilyen.


De majd mindjárt megírják,hogy fertőzés. Aha,minden fognál...

2022. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszod

Igen olyan megosztó vélemények szoktak lenni de még az orvosok véleménye sem egyforma ez a baj

Igen az viszont valóban èrdekes lenne minden egyes fognàl fertőzès

2022. máj. 24. 11:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is azt mondták fogzástól nincs láz maximum hőemelkedés. Viszont én nem így gondolom. Most jött fiamnak egyszerre 4 őrlőfoga, előszőr azt hittem azért náthás meg lázas, de aztán én is meg párom is benyaltuk, nálunk tényleg vírus okozta. Viszont egyik közeli rokonnál “állandó” volt a nurofen, mert mindig, de tényleg mindig náthás lett a gyerek mikor jött egy újabb fog. Ha pedig tényleg semmit nem találtak nála, semmi gyulladást akkor meg végképp a foga lesz. Kitartás! Talán hamar kibújnak!
2022. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod

Nem találtak semmit meghallgatták szàjacskàjàba benéztek vért vettek szegènytől de semmit nem találtak annyit láttak a szájába hogy sok sót szinte mindebik fog egyszerre készül amelyik ebbe az időbe kell kijöjjön tényleg màs nem volt mire fogjàk

Széklet rendbe

Nem hànyik

Vér rendbe

Vizelet oké

Szóval nem volt egyszerűen mit mondjanak mást ők sem

Csak engem az zavar meg hogy sokan mondják nem lehet ekkora láz max hőemelkedés ès az ilyen megoszló véleményekkel összezavarjàk az embert nem tudod mit higyj el még akkor sem ha látod 😔😔

2022. máj. 24. 12:18
 5/14 A kérdező kommentje:

Bocsánat az írási hibák miatt csak elég rosszul látok

Nehéz èjszakàink voltak kicsit megterhelt mègeygyszer elnèzèst

2022. máj. 24. 12:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezt a kérdést én írtam ki valamelyik nap, mi tegnap óta rendben vagyunk, amit küldök, az a mi példánk. : )

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__beteg..

2022. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szia

Köszönöm a vàlaszod ès nagyon örülök hogy jól van a kicsi ☺️☺️

Pont a napokban ugye hogy megtörtént ez velünk èn is sokat olvastam a làz után hogy mit is jelent ha pont fogzàskor ès egyéb tünet nélkül jelentkezik

Ès èn is megtaláltam egy ilyen cikket amiben írtak a 3 napos làzról

Nekünk a 3 nap tegnap letelt ès még ma is volt mérsékelt lázunk

Bár nincs minden veszve mert volt egy olyan oldal ahol azt írták hogy azért amiért 3 napos láz a neve tarthat 4 vagy 5 napot ès aztán jönnek a kiütések

Minden esetre figyelem a kis testét làssuk lesze kiütése ès hova fordul a dolog ☺️

2022. máj. 24. 15:44
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Írj, hogy mi lesz veletek! : ) Szurkolok, hogy minél előbb túllegyetek rajta!
2022. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Most látom szóba jött a 3 napos láz, nálunk is volt 12 hónaposan, először mi sem tudtuk, hogy az a gond, csak láza volt, meg esetleg a torka volt gyulladt doki szerint, de tényleg kereken 3 napig láza volt, aztán harmadik napra mint akit elvágtak semmi láz, szinte ezzel egy időben tele lett reggelre ilyen himlő szerű foltokkal, főként a halánték, törzs részen. Aztán ez tartott kereken két napig, majd szintén 3. napra olyan hirtelen eltűnt, semmi nem volt rajta már, pedig tele volt előtte lévő két napban. Szóval mi is csak utolsó pillanatban tudtuk meg, hogy ez az volt. Előtte meg doki alig akarta megvizsgálni, mert “Biztos Covid” 🤦🏻‍♀️
2022. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Negyedik napra múlott el a láz, helyesbítek. Meg annyi, hogy étvágytalan volt meg nagyon bújt.
2022. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!