Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzik valaki gyereke?

Menőcsajszi72 kérdése:

Fogzik valaki gyereke?

Figyelt kérdés
Hogy oldjátok meg a fogzást?

2022. okt. 19. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Most adtam a kezébe egy csíkravágott hideg jégcsapretek darabot. Azt rágcsálta. Meg a hodeg japánszilvát is szereti. Felcikkezem és hűtőhidegen kirágja a héjából. Meg alma. Azt is lehet rágni. Csak úgy kell darabolni, hogy meg is tudja fogni. Még nem bújt ki a foga, de már kidudorodik. Eléggé nyűgös egész nap. Alig eszik. De amit rágcsálni kell, az megy.
2022. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 7 hónapos, most bújik ki az egyik alsó metszőfoga. Hűtő hideg rágóka meg kenem neki Dentinox géllel.
2022. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Akárki is! Köszi a lepontozást! Szerinted nem én is a rágókával és géllel kezdtem? Sajna semmi nem vált be. De a gyümölcsöket meg zöldségeket szívesen eszi. A kérdés az volt, hogy hogyan oldjuk meg. Mi így. Szerintem a kérdésre válaszoltam. Imádom ezt az oldalt 😉
2022. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!