Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Részben előbújt, de még fájó...

Részben előbújt, de még fájó fogat(ínyt) sóval bedörzsölni? (2+)

Figyelt kérdés

Lehet nem hangzik túl jól, de ínygél nem volt itthon, és nagyon zaklatott volt sokáig,mire elmondta mi fáj neki. Apró szemű sós ujjal bedörzsöltem neki, hagyta , utána pedig sokkal jobb lett a hangulata. Szkeptikus voltam először,de utána több óráig úgymond hangja sem volt.

Próbálta ezt így még valaki?

2 éves múlt, rágófog.



2023. jan. 19. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ertelme. Csak vizelvono. Vegyel inkabb dologelt.

Ennel mar csak a diannas dorzsi a rosszabb :)

2023. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányom almát evett olyankor, az segített neki. Hűtőből hidegen még hűtötte is, segített. Inkább ezzel próbálkoznék, nem sóval :O Az kb kínzásnak hangzik nekem.
2023. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
A só kifejezetten ártalmas!
2023. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Én már felnőttként próbáltam,mert volt egy ronda szájnyálkahártya gyulladasom és azt olvastam hogy sós, langyos víz fertőtlenítő hatású.Nekem sokat segített míg orvos nem fogadott.
2023. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
És nem hányta el magàt gyerek???
2023. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Miért, hogy jobban fájjon neki? A só jól kimarja az ínyét. Inkább valami hideget adj neki.
2023. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5: nem, sőt... kérte még 😅


Többiek: ismerem az alternatív dolgokat, hogy hideg meg ilyenek, de arra cseppet sem vevő. Na de nem értem mi a baj egy csipetnyi mennyiségű sóval? :D


4: hasonló tapasztalatom miatt is mertem kipróbálni

2023. jan. 19. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Só felnőtt embernél talán oké de egy kisgyereknél? Mi van ha kimarja a friss sebet?


Én inkább adnék neki nurofent.

2023. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Savanyú uborkát imádja a Kisfiam ilyenkor. Onnan tudom, hogy fogzik. Eddig nem okozott gondot. Esetleg próbáld ki azt. 🙂
2023. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!