Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Hogy vészeltétek át a fogzást...

Hogy vészeltétek át a fogzást a kisgyereketeknél?

Figyelt kérdés
Nagyon megviselte őt? Sokat sírt/hisztizett?
2023. febr. 26. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsések voltunk, nem volt vészes, szóval nem igazán kellett semmit "átvészelni".
2023. febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Flamborin cseppek. Este 7-8-10 csepp attól fuggoen mennyire fáj.
2023. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerencsére egyiknél (ketten vannak) sem volt vészes, ha néha mégis fájt nekik, akkor egy adag Nurofen megoldotta.
2023. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon megviselte szegénykémet, még álmában is jajgatott. Főleg a szemfogaknál. Gyógyszert nem kaphatott gyakran,mint ahogy itt olvasom,sokan naponta adnak Nurofent pl. De kentük neki,kapott hideg rágókát.
2023. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Amikor kicsit fáj akkor elég a gél ,de ha nagyon akkor éjjelre kapott flamborint. Ertem hogy nem kell túl gyógyszerezni,de az sem egészséges ha már álmában is üvölt.
2023. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

5!

Sajnos nálunk megvolt az oka,miért nem kaphatott.


4es voltam.

2023. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszercsak láttam, hogy ott a fog, semmi nem tűnt fel belőle hogy jönne
2023. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Nàlunk brutális és még messze a vége... álmában is sír, mikor éppem kijön. És nálunk az nem 2 nap.


Hidegrákóka, ràgómaki, mindenféle gél.. ha nagyon vészes akkor flamborin vagy nurofen.


Mi a hasfájást megúsztuk, ezt viszont brutálosan megérzi.

2023. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%

Elso kettonel hoemelkedes volt a fiamnak,nyugosseg...a tobbinel csak azt vettuk eszre,hogy kint a fog...igaz meg hatra vannak a ragofogak es a szemfogak,de bizom benne,hogy nem lesz semmi problema

A lanyomnak abszolut semmi baja nem volt...nem is tudtuk,hogy jonnek a fogai.csak kopogott a kanal ahogy etettem.onnan tudtuk,hogy kijott a foga.

2023. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!