Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Tapasztaltátok már hogy...

Tapasztaltátok már hogy vitamin szirup után rögvest beindult a fogzás?

Figyelt kérdés
Nem szeretném leírni a vitamin szirup márkáját de már elég régóta figyelem, hogy amint elkezdem adni hipp-hopp előbújik pár fog a semmiből....van a fogzásra ilyen hatása vagy csak véletlen műve? (Gondolom hogy a vitamin és ásványi anyag számít a fejlődésben ez okozhat ilyet...) De más is tapasztalta már?
2023. márc. 15. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmi köze nincs hozzá.
2023. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
🤣🤣🤣
2023. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy ezt hogy kell elkepzelni? Nem kap a gyerek csak x időnként szirupot, vagy mindennap bújik ki neki egy foga? Mondjuk így az őszi-téli idoszak fél éve alatt kijott a gyereknek kb180 darab foga. Jól nézhet ki 🤣🤣🤣
2023. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretném leírni hogy mit gondolok ezek után...de örülök hogy ilyen jót derültek egyesek. Igen, nem adom a szirupot neki folyamatosan.... Téma részemről lezárva. Hasznosabbnál hasznosabb válaszokkal gazdagabbak lettünk! Köszönet érte! Az meg hogy egy gyereket 180 foggal képzelnek el hát marha nagy IQ-ra váll! Aludjon jót!
2023. márc. 15. 16:25
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez a kérdés sem vall nagyobb iq-ra, ne haragudj
2023. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor ne válaszold meg! Vagy ennyi időd van? Itt szítani a feszkót és egy gyermekre azt írni hogy 180 foga van?! Undorító! Inkább mosogass el otthon vagy porszívózzál fel! 😂
2023. márc. 15. 16:36
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Buta kérdés volt, ezért kaptál olyan válaszokat, amilyeneket.

Elég furcsa stílusod van, nem tudom mi volt abban olyan undorító, hogy 180 foga van. Nyilván vicc volt, én értettem, jót mosolyogtam, de nyilván nekem is alacsony az IQ-m, és ahelyett, hogy itt pötyögök el kellene mosogatnom.

2023. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 babyboom567 ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá, afrikában vagy a borsodi gettókban is kinő a gyerekek foga szirup nélkül is.
2023. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Az enyem volt a 180 fogás komment.


Te ezt irtad: "régóta figyelem, hogy amint elkezdem adni hipp-hopp előbújik pár fog a semmiből..." Ez konkrétan azt jelenti, ha adod a cuccot, nő pár fog. Ha nem írsz baromságot, nehéz rá baromságot kommentelni 😘

2023. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!