Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Tapasztaltátok már hogy...

Tapasztaltátok már hogy vitamin szirup után rögvest beindult a fogzás?

Figyelt kérdés
Nem szeretném leírni a vitamin szirup márkáját de már elég régóta figyelem, hogy amint elkezdem adni hipp-hopp előbújik pár fog a semmiből....van a fogzásra ilyen hatása vagy csak véletlen műve? (Gondolom hogy a vitamin és ásványi anyag számít a fejlődésben ez okozhat ilyet...) De más is tapasztalta már?
2023. márc. 15. 15:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%

Jól kigúnyoltak páran, pedig simán lehet összefüggés :)

Az én lànyomnak egyesével, hosszan és fájdalmasan jönnek a fogai.

A gyermekorvosunk emelt adag D vitamint (2 csepp) es kalciumot ajánlott, hogy gyorsabban kibújjanak.

30 éve gyermekorvos, gondolom nem mond hülyeséget…

Simán lehet, hogy nálatok picit felgyorsítja a vitamin. Nyilván ehhez kell, hogy alapból jöjjön a foga :)

2023. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a plusz D vitamin biztos hogy hatással van rá. Plusz ugye vannak a bőrre és az ínyre való vitaminok is a multivitamin szirupokban. Nyilvan nem segíti, de azért csak jót tesz a szervvezetnek
2023. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akik a vitaminokkal kapcsolatban írták tapasztalataikat. Én is éreztem hogy van hatással a fogzás folyamatára. Hálás vagyok az értelmes és hasznos válaszokért!
2023. jún. 12. 19:09
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen. 1perc alatt 1cm szemfogai nőttek tőle. Mint egy drakula filmben.
márc. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!