Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Miért kel fel mindig hajnali...

Miért kel fel mindig hajnali 2 tájt?

Figyelt kérdés

18 hónapos kislányomnak mostanában jönnek az örlőfogai,sajnos csak flamborinnal tud aludni( persze tartunk szünetet közte). Eddig viszonylag jól aludt és ha fel is ébredt magától vissza aludt,de mostanában mindig hajnali 2 tájt felébred,szopi után elalszik,de van hogy hajnalig kukorékol. Éjszaka is folyamat vakarja a buksiját.


Köze lehet a fogzáshoz vagy épp tanul beszélni és ez egy újabb növekedési ugrás?


Ki hogyan oldotta ezt meg?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2023. márc. 16. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
3 éves, siha ataludt éjszakánk nem volt. Jobb napokon csak 2x ebred. Nekem azt mondták, ez ilyen. Amúgy mindent próbáltam már, semmi se jött be.
2023. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lanyom (2.gyerek) jövőhéten lesz 18hónapos.

Egy szemfoga és egy őrlő tuti jön neki.

Nálunk a flamborin semmit nem ér, en nurofent adok neki.

Flamborinnal max 2 órat ha alszik 1huzamba, nurofennel 4et.

Nálunk is ez, hogy vagy iszok és visszaalszik (1 éves kora óta nem szoptatom), vagy virraszt.

Sokmindent nem tudsz csinálni.


Nálunk ez 2 hete tart.

2023. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor túl kell élnem ezt a nem alvós időszakot. Első gyerekesként reméltem hátha valaki tapasztaltabb és van megoldás😅
2023. márc. 16. 15:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült tejfehérje allergia miatt fájt a pocija és ezért nem aludt.
2023. máj. 6. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!