Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kedves anyukák! Össze lehet...

Kedves anyukák! Össze lehet önteni az egy napon, de nem egyszerre lefejt tejet?

Figyelt kérdés

Egyszerre olyan 40-50 jön ki cici után ezt beteszem egy üvegbe és berakom a hűtőbe. Ha mondjuk 4 óra múlva megint kifejek

ugyanennyit akkor azt bele lehet önteni a már lehűtött tejbe? Vagy inkább külön hűtsem és külön is adjam oda neki?


2014. okt. 8. 11:26
 1/5 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Igen, csak ügyelj rá, hogy egyforma hőmérsékletre legyen hűtve! :)
2014. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Össze lehet önteni, de a friss meleg tejet ne öntsd a már lehűlthöz. Ha a második adag is hűtőhidegre hűlt, akkor szabad csak az elsőhöz hozzátenni.
2014. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én összeöntöttem, a hűtöttet a lefejttel, semmi baja nem lett.
2014. okt. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en is osszeontom, de elotte kulon lehutom oket.
2014. okt. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is összeöntöttem, sőt mindkét gyerekkel a koraszülött osztályon voltam, ahol aztán ment a fejés ezerrel, hogy éjjel is a saját tejünkkel etessék meg a gyereket, soha nem mondták, hogy nem lehet összeönteni a kettőt. Egy napig lehetett gyűjteni a tejet és csak egy üveget adtak.
2014. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!