Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mindenhol azt olvasom hogy...

Mindenhol azt olvasom hogy csak az áttörés előtti napokban szenved a baba. De nálunk már hetek-hónapok óta. Attól még ez ugye tuti fogzás?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet attól, a mélyben is nőnek azok a fogak, de azt nem írtad, hogy mit észlelsz a babádon.
2015. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát a fogzás legegyértelműbb tüneteit. rág minden, folyik a nyála, iszonyúan vergődik, idegeskedik, vakarja az ínyét, éjszaka ezerszer kel, nem tud elaludni, a fejét fogja, a fülét piszkálja.. midnen. és egyre durvább... de seho semmi
2015. dec. 27. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ránézetnék orvossal.

Az egyik lányomnak kétszer is volt fülgyulladása, iszonyatosan nyűgös volt hasonló tünetekkel, és mindez láz nélkül.

De Te érzed, hogy valami nem stimmel-e, én valahogy éreztem akkor, hogy máshogy viselkedik, mint szokott.

2015. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ő is folyton az ínyét piszkálta?
2015. dec. 27. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyobb volt már, és voltak fogai, de a rágók még biztosan nem. Nem emlékszem sajnos, lehet hogy a fülét is piszkálta, már 6 éves idő közben, úgyhogy nem akarok olyat írni, amit nem tudok biztosan... :)


Hány hónapos?

Csak mert a fülpiszkálás inkább a rágó fogak növekedésére enged utalni, viszont ha még nincs foga, akkor az nem valószínű.

Ha nagyon piszkálja a fülét, akkor tuti hogy belenézetnék a biztonság kedvéért az orvossal. Holnap már vannak.

2015. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jajj, most fület olvastam íny helyett, bocsánat, szórakozott vagyok. :)


Lényeg, hogy az íny piszkálás az a piciknél van, a nagyobbacskák inkább mindent a szájukba dugdosnak, rágcsálnak.

2015. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Az. Fiam 2 honapos kora ota megallas nelkul fogzik. Mar 16 foga van es 14 hos. A 8 metszonel veresre tepte a fulei mogott a bort. A szemfogaknal utotte a fulet. Most a ragoknal huzgalja. Ejjel egymillioszor kel mar augusztus ota. Fuleszeten voltunk. Kutya baja. Kitartas!
2015. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!