Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Hány fokos láz tudható be még...

Hány fokos láz tudható be még a fogzásnak illetve hány napig tarthat?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak tegnap óta hőemelkedese van de a dr nem talált nála semmit ami indokolhatná. Viszont a fogzas összes tünetet produkálja.
2017. jan. 20. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 38-38,5 ig max. Ha 3 napnál tovább tart, akkor visszavinném a dokihoz.
2017. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
A fogzás nem okoz lázat.
2017. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem ettol lazas.
2017. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Max 38, de eddig nem láz, hanem hőemelkedés.

A vizeletét nem akarta megnézni? Sajnos egyszer nekünk húgyúti fertőzés okozott hőemelkedést, persze betegségre utaló dolgot nem talált a gyerekorvos, foga az jött. Csak nem akkor, hanem 1 hónap múlva. Azt mondta az orvos ha 1 hét múlva nem törik át a foga vigyem vissza és ad beutalót vizeletvizsgálatra. Így is lett és rossz is lett.

2017. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Hát nem tudom,az én fiamnak 37,7 volt 4-5 napon keresztül a fogzástól,a doki szerint attól volt.
2017. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Ez popsiban miért levont ertek?

2017. jan. 20. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez volt most. 1.5 napig laz, megnezte a doki, de neki a torka is piros volt . A dokink azt mondta, hogy tobb foga is jon egYszerre ezert legyengul az immunrendszer es konnyeben ossze szedik a virusokat. 1 honal alatt jott ki 3 rago,2 metszo es varjuk a 4. ragofogat is.

Szegenyek tenyleg megszenvedik! 😩

2017. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legutóbb kisfiamnak majdnem 39 fokos láza volt, evittem dokihoz,hogy mi lehet a baj,mert betegségre uutaló jeleket nem láttam,csaklázas volt. Megnézte a száját és azt mondta,hogy a fogaktól van,mert egyszerre 6 fog neki jönni. Ez 1 hete volt.Az ínyei ugyanolyan csúnyák, és csak az egyik szemfogat látom kibújüban lenni. Eddig az alsó 2 van kint(az egyesek).3 napig volt majdnem lázas,azóta semmi.
2017. febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!