Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Hasmenés fogzás? Szerintetek...

Hasmenés fogzás? Szerintetek tényleg lehet a fogzás miatt hasmenése a babámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

11 hónapos babámnak szerdán elkezdett menni a hasa,de nagyon kb 10x volt kaka. Hívtam a gyerekorvost,hogy vigyem e vagy sem azt mondta a foga ha más tünete nincs,ami tényleg nincs az étvágya is olyan mint eddig a kedve is. Csütörtökön és pénteken kicsit jobb volt a helyzet nem ment olyan sokat kb 4 kaka volt csak. Ma ismét elkezdett több lenni. Valaki tapasztalt már ilyet fogzáskor? Ja és ömlik a nyála is. Van már 8 fog de soha nem volt ilyen. Köszönöm.


2018. aug. 11. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A sok nyáltól lehet, amit ilyenkor lenyel. De az a 10 alkalom már nem valószínű, sokkal inkább lehet valami enyhe lefolyású fertőzés. Szerintem.
2018. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyémeken vírus megy végig, a kicsinek (1 éves) 3 nap alatt 3 foga tört át, gondoltam rá, hogy talán csak a fogzás de a 3 évesem is elkapta, megy neki is a hasa. :( napi 10 körüli nekik is. :( bár a kicsinek ma eddig nem is volt. Egyébként fogzás alatt szednek-szedtek össze minden nyavalyát, ilyenkor gyengül az immunrendszer.
2018. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én 10 hónaposom is fogzik,közben benyelt valami vírust, amitől meg pöttyös lett. Dokinéni, és a patikus is kèrdezte, hogy nem megy-e a hasa, mert a fogzástól előfordulhat. BioGaia cseppeket ajánlottak, mert probiotikum, azt mondta az orvos, rendbeteszi az emésztését és erősíti is kicsit az immunrendszerét. Esetleg próbáljátok ki.
2018. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, Biogaia-t az enyémek is kapnak, csak a nagyobb már rágótablettát, a kicsi cseppet. Nem egyszer segített már. Ha vírus, az magától kiürül, csak gondoskodni kell a bélflóra helyreállításáról is.
2018. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyire durva hasmenés inkább valamilyen vírustól van. Én is most estem át egyen. És többen is az ismeretségi körömben.

Lehet napi többszöri hígabb széklet fogzástól a túlzott nyáltermelődés miatt, de de több napig tartó, egy nap 10-szeri inkább valamilyen fertőzés.

Adj neki probiotikumot.

2018. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velünk is ez a helyzet! Minden egyes fogacskánál hasmenése van a kislányomnak, aztán meg kiütéses popsi. 6 foga van, de mind a 6 fog kijövetele előtt hasmenése volt. Nem hinném, hogy vírus, főleg, hogy más tünet nincs.
2018. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!