Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás kérdések?

Fogzás kérdések?

Figyelt kérdés
4.5 hónapos babánknak ma áttört 2 fogacskája. Jobban mondva ma vettem észre pár napja elég nyűgös gondoltam megnézem az ínyét de hát sokat nem kellett kutakodni . Az a kérdésem, előfordulhat e az hogy emiatt hány? Nem nagy mennyiségű tehát nem sugárban lövell ki belőle de nem is bukás mert az csak kibuggyan a száján (elég bukós baba) hanem konkrétan látszik hogy felöklendezik . A másik kérdésem hogy bekentem az ínyét dentinox géllel és 5 perc múlva elaludt. Normális ez ? Átolvastam a betegtájékoztatót aszerint egy borsónyit talán még annyit sem kentem az ínyére valamennyit le is nyalókázott belőle akárhogy ügyeskedtem. Lehet ettől van hogy rögtön bealudt vagy csak ekkora megkönnyebbülést adott neki hogy csillapodott a fájdalom? Bocs ha hosszú lett eslő babánk és most ráparáztam. Tapasztalatok vélemények érdekelnek járt e már valaki így?
2018. nov. 10. 16:57
 1/4 Nosco ***** válasza:
Nálunk a széklet változott meg fogzás közben, hányás nem volt. Az alvással mi is így jártunk. Bekentük az ínyét és rá pár percre már aludt is.
2018. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igen a széklet az nálunk is, csak megijedtem hogy rögtön bealudt miután bekentem. Köszönöm a válaszod!
2018. nov. 10. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Hányni nem kéne fogzástól, az nem emiatt lesz. Az elalvás gobdolom a fáradtság miatt volt gyors, végre nem fájt neki, kidőlt. Lesz ez még rosszabb, nyugi. 😄
2018. nov. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Abba maradt a hányás nem tudom mi okozhatta , utána felébredt jó kedvű volt. Mindegy mindenesetre jövőhéten megmutatom dokinak. Ennél csak rosszabb ? 😀 konkrétan lerakhatatlan ha a popója eléri a habtapi szőnyeget már görbe a szája 😀 pedig nem ilyen baba volt. Köszönöm a válaszod
2018. nov. 11. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!