Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fajhat a babam foga/innye...

Fajhat a babam foga/innye hacsak 3 honapos? A dentinoxtol nyugodott csak meg es ebbol gondolom ezt.

Figyelt kérdés
3 honapot betoltotte a kisfiam regota nyalazik es oklet szajaba veszi pirosas a feneke van a szajanal piros potty (ezeket olvastam a fogzas tuneteire, ma a deli alvasbol mar ugy kelt fel, hogy sirva orditott teljesen vigasztalhatatlanul 2 oran keresztul fajdalomcsillapito nem segitett laza nem volt neki... es bekentem dentinoxal az innyet es azota semmi baja.. lehetseges, hogy a foga faj neki mar? Milyen idokozonkent johet ez elo neki? Ez a dentinox nem csak feloraig hat? Mert neki azota semmi baja nincsen. Koszi a valaszokat
2018. nov. 14. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Ínye. Nincs ket 2 n betu.

Fajhat persze.

2018. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es egyebkent meddig hat ez a dentinox? Nem csak feloraig? Mert en ugy tudtam es azota nincs neki semmi baja, szoval lehet hogy az segitett neki?
2018. nov. 14. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
A nagylányomnak 11 hetesen kint volt a 2 alsó, szóval simán leheta foga. Viszont szerintem ne a lidokaintartalmú Demtinoxot kend neki, vannak gyógynövényes gélek is. Ha az elsőkkel már gyógyszerhez nyúlsz, mi lesz az őrlőkkel?
2018. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia koszi a valaszt :) hidd el ketto van itthon fogtam az egyiket es kentem... 2 ora orditas utan az eszemet sem tudtam... vajon milyen surun lehet szamitani fajasra ezekutan? Ez a gyogyszeres krem akkor sokaig hat? Koszi a valaszt
2018. nov. 14. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen


Lányom 3-án volt 4 hónapos

1 hete törte át az ínyét a foga

Már fél-1 mm kinn is van


Anaftin Baby. használt

Annak a masszázsfeje önmagában

Az én hideg ujjam


Létezik szilikon ujjvédő is


Lányom amikor dörzsölgetzem tartotta a száját széthúzva


Fa golyós rágóka segített

Azt tudta megfogni, az igazi rágókák nagyok még neki

2018. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg át nem töri az ínyét. A lányomnak most jön a 10., az összesnél addig volt nyafka, amíg áttört. Ha a hegye kint van, 1 pici vérpöttyel, onnantól semmi gond. 😊
2018. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!