Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nyugodott meg a görbém?...

Miért nyugodott meg a görbém? Tudom nem volt peteérésem. Sajnos nem tudom miért ilyen.

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 17. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azért ilyen, mert nem volt peteérésed. Érdemes kivizsgáltatni magad, uh-pajzsmirigy,pco-hormontükör stb...ezek nagyon fontosak, éveket pocsékolhat el úgy az ember lánya hogy azt hiszi hogy majd rendbe jön minden magától.

Sok sikert

2012. jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jól látom a tábla alapján hogy a ciklusod 43-ik napjánál vagy?????
2012. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi,h írtatok!kedves utolsó jol látod:((

Hát ezaz énis így gondolom!Pénteken voltam nőgyógyásznál.Vittem a görbéimet.szept,okt.ben is kimaradt a mensim amugy.Azt mondta a nőgyógyász,h majd megjön.És 3 hónap mulva menjek vissza és beutal a meddőségibe.

2012. jan. 17. 11:00
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne várj 3 hónapot. Felesleges időhúzás! Irány a meddőségi.
2012. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szentségesatyaúúúristen!!!! :(

Már bocsi, de ez egy vadpa.aszt!

Másik orvoshoz lécci!!!!! Figyi, én 6 évet vártam a picire ugyanilyen problémával mint a tied, mindenen végigmentem amin csak lehetett,ha kínva keservesen teherbe esten sosem maradt meg, és tudod min múlik az egész?? Az orvosodon!

Először másik orvost keress. (ha telik rá magánra, tapasztalat, ott jobban foglalkoznak veled a pénzedért) Elmondod mi a probléma, normál esetben elküld vérvételre, sőt még normálisabb esetben TSH-t is kér (pajzsmirigy, ami szintén kitolhatja a ciklusaidat), elmehetsz 4Ds uh-ra hogy megnézzék odabent minden rendben van-e ( PCO-ra gondolok). Ha van már TSH-d és hormoneredményed is, akkor a friss eredménnyel endokrinológus (ha lehet szintén magán, mert az SZTK-s rendeléseknék hónapok a várólisták). Lehet hogy PCO,lehet pajzsmirigy, lehet mindkettő. Nekem a kettő együtt verzió derült ki októberben, kaptam gyógyszert, februárba kismama lette, most van egy két éves gyönyörűséges fiam.

2012. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az én görbém is így nézett ki a múlt hónapba. Szerintem keress fel egy másik dokit, mert ez így nem jó, hogy majd megjön.....Nekem 3 nődoki nem jött rá, hogy mi bajom és a negyedik mondta meg, hogy nincs peteérésem és júni óta szedem a bromot és már a második clostys hónapon vagyok túl, ebben a hónapban rendesen volt peteérésem.


Irány egy másik doki, ha lehet szakértő (a legjobb a meddőségi ott tuti jól kezelnek és figyelnek rád), mert a nődokik nem mindig tudják mi a helyes.

2012. jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!Majd ezekre a vizsgálatokra fogok elmenni amint megkaptam az időpontomat.


[link]


Kezdetnek ezek a vizsgálatok jok lesznek?

2012. jan. 17. 11:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nagyon jó vizsgálatok, ebből már feltárul a hiba, én is Pco vagy pajzsmirigyre gondolok!
2012. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ha pcom,vagy pajzsmirigyem van akkor mennyi esélyem van a babára?
2012. jan. 17. 12:37
 10/14 anonim ***** válasza:
ugyan annyi esélyed van mint bárki másnak:) csak be kell tartani mindent, és szedni kell majd a gyógyszereket ha lesznek!
2012. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!