Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 6 év munkaviszony után gyed...

6 év munkaviszony után gyed lejartaval felmondtam most allaskereon vagyok. Azután egyenlőre itthol maradok a kicsivel meg. Ha terhes lennék most gyedet nem tudnám igénybe venni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 5. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nincs munkaviszonyod.
2023. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha férjem bejelntene saját vallkozasaba? De gondolom akkor végig fizetni kell utánnam a járulékokat, terhesség alatt és gyed alatt is. Nem tervezett baba védekeztünk, de úgy néz ki mégis úton van.
2023. ápr. 5. 10:43
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

A férjed nem tudja igényelni a gyedet?

Nem tudom a vállalkozóknál hogy van ez, de nálunk a férjem (alkalmazott) veszi igénybe és emellett dolgozik. Én meg itthon vok a kicsivel fizetetlen szabin (fizetem a tbt magam után)

2023. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg így lesz
2023. ápr. 5. 12:47
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Nincs olyan szó, hogy itthol. Itthon. Olyan van. Kérlek ne ezt tanítsd majd a gyerekeidnek.
2023. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
De nyomorúságos életed lehet utolsó!
2023. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7: egyáltalán nincs, köszönöm aggódásod. Csak kiszúrja a szemem ez a sok "magyartalan" szó, ami elárasztja a közösségi oldalakat. Hol is van a jó magyar nyelvtan már... az én gyerekeim biztos nem erre tanítom, így másoknak sem tanácsolom a helytelen nyelvhasználatot.
2023. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Te szerencsétlen!

Még véletlenül sem merül fel abban a csökött agyadban hogy gépelési hiba lehet?

A kérdésre persze nem tudsz válaszolni, nyilván nem is akarsz. Csupán ide jössz trollkodni.

Te majd ezt tanítod a gyerekednek. Sokkal jobb 👏

2023. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én már az ilyen válaszokat nem is reagálom le .köszönöm kedves utolsó.
2023. ápr. 14. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!