Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szerintetek jár gyed? Passziv...

Merrrr kérdése:

Szerintetek jár gyed? Passziv gyeden vagyok de jön a kistesó és szeretnék a második pici után is gyedet kapni de azt hallottam hogy igy nem jár. Hogyan érhetném el hogy kapjak gyedet?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 14:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mikor fog megszületni a kistesó?

Az azt megelőző 2 évet fogják nézni,hogy akkor meg van-e a 365 nap.Ha nincs meg,akkor nem tudsz tenni semmit:(

2013. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Május 27-re várjuk a tesót.De mar azt is hallottam hogy ebbe a 365 napba beleszámít a passzív gyed is .Nem tudom ez igaz lehet?És ha elmennék munkanélkülire a szülés előtt pár nappal akkor a t-gyást hol és mikor kell igényelnem?
2013. ápr. 9. 13:56
 13/14 anonim ***** válasza:
A 365 napba sajnos nem számít bele a passzív gyed:(...
2013. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A tb-nél is érdeklődtem hogy beleszámít-e a passzív gyed ebbe a 365 napba és azt mondták hogy mindenkinek egyedileg bírálják el.Ez hogy lehet nem tudja valaki mit jelent hogy hogyhogy mindenkinek egyedileg bírálják el
2013. ápr. 15. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!