Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Én már jövöhónapban szülök,...

Én már jövöhónapban szülök, akkor már emelve kapom az anyasági támogatást?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 07:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért kapnád emelve ?
2013. szept. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Az anyasàgi 64000 FT nincs emelt senkinek.Ennyi akàrmelyik hònapban szülsz.
2013. szept. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem rá, mert keringtek olyanok hogy, aki a 18. életévét betöltötte, annak az elsö gyerek után közel 300ezer lesz a szülési pénz, és azzal nem vagyok tisztába hogy már él ez a törvény, vagy pedig csak 2014-töl lesz igy!
2013. szept. 12. 07:29
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
2014től sem lesz így
2013. szept. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ezt egyébként ugy szeretem. elhiszem hogy nem biztok meg a kormányban, de már ennyire??? Azért nem kell minden kanalat eldobni, csak ezért...!!!! Szerintem, nem hiába vannak ezek a tervezetek, és pont ezért ilyen Magyarország amilyen , mert ilyen emberek is laknak benne, akik okosabbnak érzik magukat mindenkitöl!!
2013. szept. 12. 07:39
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős neked az a fogalom, hogy választási ígéret?

Sajnos akár tetszik akár nem, választások előtt sok-sok mindent elhintenek a pártok, hogy ha ők nyernek ezt is meg azt is elintéznek. Aztán vagy lesz belőle valami, vagy nem. És ez nem erre a kormányra vonatkozik, az összes megígér valamit, hogy gyűjtse a támogatókat, csak nem biztos, hogy meg is tudja majd valósítani.

Ha lesz belőle valami, akkor örülhet akit érint, ha nem, akkor sem szabad meglepődni...

2013. szept. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy választásokelött állunk de ha ez ténleg csak ámítás, akkor Mo. ennél lentebb se fog már süllyedni, elég szégyen, hogy ilyenekekl etetik a népet!
2013. szept. 12. 07:54
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

szerintem sem lesz (és ezt most nem rosszindulatból mondom), ha megnézzük, nem nagyon van honnan fizetni már (bevétel-kiadás történet)...


bár lenne, és tényleg adnának. de idén még tuti nem lesz

2013. szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Még csak szóbeszéd h jövőévtől bevezetik de csak első gyermekre járna az is. Szóval teljesen mindegy h te mondjuk jövőhónapban szülsz. Nyugodj bele a 64ezer pár száz Ft fog neked is járni mint a többi anyának...
2013. szept. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Én még csak az elsö gyermekemet szülöm, ezért érekelne annyira, mert azért valljuk be nem mindegy hogy 64ezer, vagy pedig közel 300 ezer!
2013. szept. 12. 08:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!