Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Én már jövöhónapban szülök,...

Én már jövöhónapban szülök, akkor már emelve kapom az anyasági támogatást?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 07:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%

Akármennyire is hisztizel itt, neked akkor is a 64 ezer jár, ha még idén szülsz!!

Ha a kormány megszavazza, akkor is leghamarabb 2014 januárjától lesz bevezetve! De remélem nem így lesz!!

2013. szept. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Ez nem hiszti, amugy meg ha januártól lesz bevezetve nekem akor is jó, mert szülés után 120 napon belül kell megigényelni, magyarán február elejéig adhatom be a kérelmet ugy hogy ne magyarázz!!
2013. szept. 12. 08:41
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem így lesz, ez még ötlet, a tervezetet készítik, januárban ez még sehol nem lesz :D Mivel áprilisig el lehet húzni, így szerintem márciusra kész a tervezet, és július 1-i bevezetést fognak ígérni, hogy mindenki rájuk szavazzon. Ez nem bizalmatlanság, hanem egyszerűen józan paraszti ész. A semmit már nincsen hová osztani, már így is alulmúltuk a tervezett ktgvetési hiányt. Mihelyt meglesz a szükséges szavazat, AZONNAL bekerül az ötlet a megszorításos intézkedések közé, és majd 2018-ban újra előveszik. Az viszont ezer százalék, hogy a jövő hónapban 64125Ft anyaságit fogsz kapni, ha jogosult vagy rá.
2013. szept. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, igazad van, valóban igényelheted később (180 napon belül) de akkor sem kapsz többet, ha januárban bevezetik - ugyanis az igénylés mindig a szüléshez kapcsolódik, ez attól teljesen független, hogy mikor igényled.
2013. szept. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Hahó hisztikirálylány, a stílusodból vegyél már vissza :) "ugy hogy ne magyarázz!!" akkor minek kérdezel? Ráadásul erősen magyarázatra szorulsz kedves, tekintve hogy halvány lila fingod sincs az egészről :) De tudod mit, húzd el az igénylést február elejéig, aztán lepődj meg :D :D
2013. szept. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
37%

Te böszme, akkor is 64 ezret kapsz, ha jövőre igényled, mert azt nézik mikor szülsz.

Amúgy a gyes csak 25.600 Ft, tehát jól gondold meg, vagy inkább keress munkahelyet, gondolom tele vagy felszólító levelekkel a szolgáltatóktól!!

Szegény gyereked is csak az óvodában fog rendesen enni!

2013. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak 1 gond van, amit írtak: a szülés időpontja számít. Hiába kérnéd jövőre, a gyerek akkor is 2013-ban született, szóval a 64.000 jár. (bár szerintem sem lesz törvény belőle)
2013. szept. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
93%
17-esnek igaza van. Attól h te kihúzod februáig teljesen mindegy. Tegyük fel bevezetik januártól (ami teljesen kizárt) de most tételezzük fel. Ha te 2013. októberében szülsz is nem vonatkozik rátok a dolog hiszen a gyereked 2013-as születésű és nem 2014-es. Úgyh akárhogy is hisztizel meg tervezed a világmegváltó ötleteidet akkor is 64ezret kapsz majd. Én elhiszem h jobb volna a nagyobb összeg mert ki nem örülne neki? De hiába bazírozol erre ebből nem lesz semmi. Nyugodj csak bele.
2013. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
77%
Úgy látom a kèrdezö csak gyes+csp-re szüli a gyerekèt. Különben nem akarná ennyire ezt az emelt összeget! :) Sajnálom elöre szegèny gyerekedet! De hidd el tèged ez nem fog èrinteni,de amúgy sem lesz belöle semmi...csak ìgèrgetnek füt-fát,mert milyen jól hangzik azaz összeg.
2013. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Na pont az ilyen válaszaid miatt hiszik ezt az emberek kedves kérdező. És én még meg akartalak védeni...
2013. szept. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!