Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » CSED igényléséhez elég a...

CSED igényléséhez elég a várandósgondozási könyv másolatát csatolni vagy kérik a terhesállományba vételt igazoló orvosi igazolást?

Figyelt kérdés
28 nappal szülés előtt szeretném a CSED-et igényelni és bár az OEP honlapján azt írják, hogy amennyiben a kismamát nem vették terhesállományba, elég a kiskönyv másolata, azért kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

#terhesállományba vétel
2015. febr. 18. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérik az igazolást.

Én kiírt időpont előtt 22 nappal mentem tgyásra, addig dolgoztam.

Vinnem kellett az orvosi igazolást.

Mivel a háziorvosom fizikailag közelebb volt, ezért nem mentem el a nőgyógyászhoz csak ezért. Ő is kiállította a kiskönyv alapján. Olyan rózsaszín papír, mint a táppénzes, csak máshogy van kitöltve.

Ez 2 éve volt. Gondolom most is így megy.

2015. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!