Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A nav megteheti hogy gyedből...

A nav megteheti hogy gyedből vonja le a tartozásomat?

Figyelt kérdés

A lènyeg hogy az előző munkáltató rosszul számolta el a gyedemet ès a mocskok miatt nekem kell visszafizetnem de nem vagyok hajlandó mivel èn honnan tudtam volna hogy jogtalanul veszem fel honnan tudtam volna!

Az az igazság hogy amit a munkaügyesek el...sztak azt mièrt nekem kell megfizetnem???

Ès tavaly októberben küldtek egy papirt hogy fizessem be, mivel akkor született a 3. Gyerkőcünk akkor nem fizettem be !

Most viszont ugy gondoltam a Nav egy mocskos cèg ès be fogja ugy is hajtani igy kifizetnèm de attól fèlek már rátettek egy csomó kamatot!!


2015. márc. 6. 07:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
igen, megteheti.
2015. márc. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
inkasszozni fogja a szamlad, amit penz erkezik ra le vonja a tartozast, neki teljesen mindegy honnan van rajta a penz. ha a gyedbol akkor abbol fogja. a kamat merteket nem ismerem, de nyilvan azt is raterheli. sajnalom, igazsagtalan.
2015. márc. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%
Vissza kell fizetned.
2015. márc. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Mekkora összeget kell visszafizetni?
2015. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

24.000ft amiről èn tudtam!

Micsoda kemèny válaszok!!

Èn ugy tudom gyedből gyesből nem vonhat le senki semmi mèg a nav sem!!!!!

2015. márc. 6. 07:53
 6/25 A kérdező kommentje:

Ja más számlára megy a pènzem nem az én nevemre!!

Ugy hogy ezt megszívták !!

2015. márc. 6. 07:54
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

Miért kemények a válaszok? A te kérdésed stílusa a furcsa, durva, ha már itt tartunk.

A jogalap nélkül felvett pénzt vissza kell fizetni.

2015. márc. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem èrdekel milyen stílusu a kèrdèsem ez van nem kell akkor válaszolni ha nem tetszik!!

Amugy meg mint irtam is fizesse az ki aki elszurta a bèrszámfejtèst!

Undorító mocsok dolog hogy ezt nekem kelk visszafitetni!! Témát lezártam köszönöm a válaszokat!!

2015. márc. 6. 07:59
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

A jogban van egy olyan alapelv, hogy a törvény nem ismerete nem mentesít a büntetés alól.


Most egyébként gyedet vagy gyest kapsz? Mert a hozzászólásokban hol ezt írod, hol azt.

2015. márc. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Jaj már de unom már hogy magyarázkodnom kell jelenleg tgyáson vagyok!

De utána gyed stb.. ès ezekből ugy tudom nem tilthatnak mivel gyerekek után kapom ès vèdett összeg

2015. márc. 6. 08:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!