Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Milyen napokon van utalás az...

Milyen napokon van utalás az OEP-nél?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy hó közben is elutalja a CSED-et vagy csak hó elején,a többiekével?Még nem kaptam CSED-et a kislányom után,most jön majd az első utalás valamikor.Utána érdeklődött a munkaadóm könyvelője,hogy hol tart a dolog,ugyan is januárban szültem és még mindig nem kaptam sem pénzt,sem határozatot,az volt a válasz,hogy már folyamatban van az utalás.Remélem 1-2 napon belül jön valami.
2015. ápr. 23. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:

A csed az a régi nevén a tgyás ugye?


Én is most igényeltem meg,szülés elöttt,remélem jövő hónapba rendesen fogom kapni,nem akarok ellátás nélkül maradni... oepnél kérdeztem h be érkezett e már az igénylésem(munkáltatónál adtam le),azt mondták h igen 17-n. Én 8-ra vagyok ki irva. Szerintetek kapom már májusban a pénzt?

2015. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!