2014. 05, 05 óta gyeden vagyok 2015.12. 03ig?

Figyelt kérdés

ha megszűnt a munkaviszonyom augusztus 01én kevesebb pénzt kapok?

amióta gyeden vagyok 67-68.000kaptam idáig,március hónapra már csak 61.000ftkaptam.

3gyerek van ,én 1gyerekre kérem a cs kedvezményt ,apa a 2gyerekre.

Miért kevesebb?



2015. máj. 6. 00:15
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
gyerekek nincsenek feltüntetve sehol:(
2015. máj. 7. 16:09
 22/24 anonim ***** válasza:

Megint 20-as vagyok. Hát ez nagyon érdekes, mert akkor viszont a járulékkedvezményt is mi alapján számolták el/ki!

Ezt egy kicsit jól elszúrták nektek. mindenképpen ki kell javíttatni velük!!! Ill. önellenőrzés keretében. Nem tudom egyébként már benyújtottad a bevallást (tehát aláírva leadtad) vagy ez amit küldtek, hogy fizetned kell még csak a "nyers" példány.

Ha hazaérek és érdelem még mindig áll az ajánlatom, hogy megnézem neked melyik sorba mit kell feltüntetni.

2015. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
köszönöm,aranyos vagy:)
2015. máj. 7. 16:32
 24/24 A kérdező kommentje:

még nem írtam alá semmit,még itt van nálam,hétfőn szeretnék elmenni,úgy néz ki ,hogy a férjem kitudta kérni az én nevemben(meghatalmazással)a 2014es évi jövedelmet az OEP.tól,kíváncsi vagyok mi van rajta,mert postán 2014ben kaptam júniusban TGYÁSRÓL,Januárban nem küldtek semmit GYEDRŐL.

Januárban voltam az OEPnél igényelni 1 gyerekre a családi kedvezményt és márciusban azt hiszem,vissza kaptam az a papírt ,de nem volt hozzá írva semmi csak az én igénylésem,talán nem vették figyelemben az igénylést és ezért kapok most már csak 60.61ezret.Mindenképpen be kell mégis mennem ,ezt is elintézni:)

2015. máj. 7. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!