Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYED extrát igényelt valaki?...

GYED extrát igényelt valaki? válaszolnál nekem?

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy le kell adni az igény mellé a GYED-ről kapott határozatot... Kerestem, de nem kaptam (nem hiszem, hogy elkevertem volna). Vagy ezt a munkáltató kapta meg? Vagy elég csak a kérelem?

2015. máj. 6. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a nagyobbik lányom után igényeltem a +GYES-t, amikor behozták törvénybe (tavaly jan.1-től).

Nem kértek tőlem semmilyen határozatot, hogy lejárt a GYED x hónapja.

A munkáltatóm végzi a TGYÁS, GYED dolgokat, a GYES-t magamnak intéztem ügyfélkapumon keresztül, a neten.


Most júniusban megyek vissza GYED mellett dolgozni, de nem kell megszüntetnem és újra igényelnem, mert automatikusan pörögni fog tovább a munkabérem mellett (8 órában).

2015. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neked is kellett kapni határozatot a gyedről. De milyen igény mellé kell a határozat?

Ha már gyed mellett mész vissza dolgozni, ahhoz nem kell semmit sem igényelni már.

2015. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyed extra melyik részére gondolsz? Mert ez egy gyűjtő fogalom. Mit akarsz igényelni?

Biztosan kaptál határozatot, mert addig nem utalnak, amíg az nincs. Tehát ha gyedet kapsz, akkor határozat is volt!

2015. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!