Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYES-ről szeretnék visszamenni...

GYES-ről szeretnék visszamenni dolgozni - először szabadságra. Erről nyilatkoznom kell a munkaadómnál, tudtok példát írni a pontos szövegre? Linknek is örülnék.

Figyelt kérdés

Alulírott nyilatkozom arról, hogy.....


vagy alulírott kérem, hogy


melyik a szerencsésebb, Ti hogyan írtátok? Ha kérem, akkor azt kérem, hogy újra munkába állhassak, vagy azt, hogy hagyja jóvá, hogy újra munkába álljak, stb.


Ezekben a részletekben kellene a segítség.


2015. máj. 12. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én épp ma írom meg, főnököm küldött mintát is.


Tisztelt Igazgató Asszony!


Alulírott xy jelenleg Péter utónevű gyermekem ( született.......) után gyermekgondozási segélyben részesülök, melyre 20...........- ig vagyok jogosult.


Azzal a kéréssel fordulok Önhöz, hogy az eltelt időszak alatt felgyülemlett szabadságomat 2015. augusztus 01-től szíveskedjék kiadni, ugyanis szabadságom lejártát követően munkába kívánok állni.


Kérem, tájékoztasson munkakezdésem pontos időpontjáról.



Lényeges, hogy a szabi kezdete előtt 1 hónappal el kell küldened.pl ha aug 1-én kezded tölteni a szabit, akkor júli 1-ig kapja meg.

2015. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hűha, köszönöm, épp mához egy hónapra kezdeném a szabit!


Akkor még ma meg kell írnom és leküldenem!

2015. máj. 12. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
azért csak akkor írd meg, ha utána lesz is munka
2015. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm, lesz munka, szerencsére. Bár mivel a GYES ettől nem szűnik meg, ezért igazából a nyilatkozat megírásával akkor sem veszítek semmit, ha éppen az erre adott válaszból az derül ki, hogy nem vesznek vissza.
2015. máj. 12. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!