Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Van az ügyfélkapun kívül...

Van az ügyfélkapun kívül bármi módja annak, hogy online vagy postán kérjem a gyest, az anyaságit és a családit?

Figyelt kérdés
Nincs ügyfélkapum, és már el sem tudom intézni a szülésig, nem adnak időpontot. Sajna hülye voltam és későb kezdtem el utánanézni az igénylés menetének, naivan azt hittem, hogy nem cincálnának be valakit szülés után pár nappal sorbaállni sehová, és el lehet ezt intézni a lakóhelyen is, de látom, hogy nem... A neten ellentmondásos infókat találok, úgyhogy tapasztalatokat kérdeznék: lehet ezt valahogy úgy intézni, hogy ne kelljen bekocsikázni Pestre és órákig sorbaállni?
2015. jún. 27. 11:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A párod is el tudja intézni.
2015. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Posta???
2015. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!