Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Évismétlés első osztályban?

Évismétlés első osztályban?

Figyelt kérdés

Tanulmányi eredmény miatt kértem,hogy gyermekem újra járhassa az első osztályt,hogy egy biztos alappal kezdje majd a 2. osztályt

Így nem is kapott bizonyítványt,ezt az évet iskolaelőkészítőnek veszik

Viszont az utóbbi időben rengeteget fejlődött

Ha augusztus közepén,végén úgy látom,hogy behozta a lemaradását,kérhetem,hogy mégis mehessen 2.osztályba?


2021. jún. 27. 22:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem . Már megbukott . Vagy esetleg osztályozó vizsga van ?
2021. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ismét elsős lesz
2021. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%
Óriási hibát követtél el. Sry. Ha még év vesztes is akkor 2 év mínusz a többiekhez képest. Én nem tettem volna.
2021. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
Mi lenne, ha beszélnél a volt elsős tanítónővel?
2021. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos megbukott de bocsi hogy tudott elsőben megbukni? Azt minden gyerek akadály nélkül tudja venni.
2021. jún. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Már a bizonyítványt se állították ki neki. Esélytelen.
2021. jún. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem kapott bizonyítványt, nem mehet másodikba, hiszen nincs meg az első éve.

Azt gondolom, ezt nem a szülőnek kellene kérnie, nem neki kellene döntenie. Ha ismétlésre lett volna szüksége, akkor a tanítók jelezték volna feléd és kérték volna, hogy egyezz bele.


Most már mindegy.

2021. jún. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Látom, a hozzászólók nincsenek tisztában vele: NEM megbukott, elsőben nincs bukás. Elsőben visszatartás van vagy évismétlés, ami nem bukás. Egyszerűen csak van, akiről ott derül ki (és nem nagycsoportban), hogy még nem iskolaérett. Vagy valóban van, akinél itt jön ki, hogy részképességzavara van (nem ok az ismétlésre, viszont a fejlesztésre igen), esetleg kicsit alacsonyabb intellektusú, és így nehezebben mennek az alapok (itt is elsősorban fejlesztendő a dolog, nem pedig ismételni kell).
2021. jún. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
31%

Azért ott komoly gondok vannak ahol egy egyszerű 1 osztályt nem tud egy gyerek elvégezni,3 gyerekem van ebből 2 már ki járta az általános iskolát.

2x találkoztam olyan gyerekekel akik nem tudták elvégezni egy egyszerű 1 osztályt az egyiket el is vitték másik suliba ,míg másikat másik suliból hozták át .

2021. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi idő mégis mit jelent? Mert a bizioszás óta 2 hét sem telt el. Azóta kizárt, hogy ennyit fejlődött volna. Előtte meg látta a tanító fejlődéssel együtt, márpedig, ha ő az évismétlést javasolta annak volt oka. Ha most bele erőlteted a másodikba csak rosszat teszel neki. Pl. másodikban százas körben kell fejben számolni. Ha húszasban se megy ez kb. reménytelen és akkor még a szorzótábla megtanulását nem is említettem.
2021. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!