Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hány tanár nem vette fel...

Hány tanár nem vette fel végül az oltást? Tegnap volt a végső határidő.

Figyelt kérdés
2021. dec. 16. 19:58
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom hol élsz, de attól, hogy felétek hiány van, másutt nem biztos. Van tanári végzettségem, de itt egyáltalán nem keresnek olyan szakos tanárt, ami nekem van, nem tudnék tanárként elhelyezkedni, ha szeretnék se. Minthogy a tanári kar összetétele sem mindenütt nyugdij előtt álló pedagógusokból áll, a gyerek iskolájában sok a fiatal tanár, pedig egy sima városi körzeti iskola.

Erre munkaerő hiány sincs, örül az ember, ha talál egyáltalán valami munkát.

2021. dec. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Szabolcs megye.
2021. dec. 17. 09:14
 23/49 anonim ***** válasza:

Szerintem, de ez az én véleményem, hogy most elfogadott lesz, ha egyetem, főiskola mellett megy valaki tanítani.

Ha időben hirdetik az állásokat, akkor egy hallgató készülhet úgy, hogy a következő szemeszterben dolgozni fog.

2021. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező (20. komment):

"Sosem látott munkaerő hiány van, akár a cég, ahol én is dolgozik, folyton keresünk embert, de a kutya nem jelentkezik."


És mit kezdenétek egy magyar-történelem vagy egy földrajz-biológia szakos tanárral? Mondjuk 45-50 éves nő, műszakba nem akar járni, összekoszolni a kezét nem akarja.

Melyik ipari cégnél és milyen beosztásban tudnál ilyen embert elképzelni?

2021. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

Igaz, #24.

Rohadt egy helyzet.

2021. dec. 17. 11:39
 26/49 anonim ***** válasza:
80%
A mi iskolánk már ott tart hogy a nyugdíjban lévő tanárokat hívják vissza. Békés megye.
2021. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
64%

Nem rohadt helyzet... fel kell venni az oltást és megoldva.

Nekem terhesen volt 2 oltásom, most szoptatós anyaként a 3. oltás. Élek és virulok a babával együtt.

2021. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
36%

24. vagyok.

25-re:

Épp ezért mondom, hogy azok a tanárok, akik nem veszik fel az oltást, azok nagyrészt munka nélkül maradnak. És ha pár hónap alatt rájönnek, hogy ez az út sehova sem vezet, maximum a hajléktalan létbe, akkor majd fogcsikorgatva beoltatják magukat és visszakéredzkednek a lábtörlő alatt alázatosan oda, ahonnan eljöttek. Ha meg véletlenül betöltötték a helyüket, akkor meg verhetik a fejüket a falba (nem kár a fejükért, butábbak már úgysem lesznek).


Szóval hiába van munkaerőhiány, ettől még a tanárok sem alkalmasak nem lesznek azokra az állásokra, sem elfogadni nem akarják majd azokat. Legalábbis a nagy részük.

2021. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

#27, mivel még mindig NEM KÖTELEZŐ magyar állampolgárnak felvenni az oltást, ezért nem, nincs megoldva.

Kérdezem: miért nem kötelező?


Mellesleg amíg a gyógyszergyár aggódik a migránsokért, ezért nem ajánlja oltani őket a mellékhatások miatt, akkor miről beszélünk?


[link]

2021. dec. 17. 13:49
 30/49 anonim ***** válasza:
60%
Azért nem kötelező mert ha az lenne itt is felgyűlne a bősz tömeg, mint külföldön. Lázongás lenne stb. Felajánlották, hogy oltat vagy mehet világgá. Aki ezt bevállalja az tudja mit vállalt. Azért írtam, hogy terhesen oltattam, mert telhesen egészséges tanárok nem oltatják magukat, ismerek ilyet fiatalt, időst is. Válaszuk miért nem oltatnak,mert milyen az hogy megmondják mit tegyünk. Kérdeztem és utána mi lesz, válasz " á biztos nem merik őket hazaküldeni, ez csak kamu" lesz ott bőven pofára esés szerintem.
2021. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!