Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hány tanár nem vette fel...

Hány tanár nem vette fel végül az oltást? Tegnap volt a végső határidő.

Figyelt kérdés
2021. dec. 16. 19:58
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
59%

Szép dolog ha valaki ragaszkodik az elveihez még ha én nem is értek vele egyet. Viszont ha oltás hiánya miatt nem dolgozhat akkor hogyan fog pénzt keresni az elveihez ragaszkodó tanár. Ismerve a pedagógusokat nem hiszem, hogy ilyen rövid idő alatt átképeznék magukat.

Majd januárban meglátjuk mi lesz a helyzet. Gyanítom hogy csak nagyon kevés iskolában lesz az oltás miatt tanárhiány. Inkább más okból kifolyólag van/lesz tanárhiány.

2021. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
4%
Ruzsvai doktor szerint a tanulatlanok nem oltatják be magukat.Ezek szerint mégse.Tényleg nem értem,hány embernek kell még meghalnia azért,mert nem hitt a betegségben,v az oltás hatásosságában!érdekes a tényleg kötelező oltásokat nem kérdőjelezzük meg,utána se nézünk,mi van benne,de ha a trópusokra utazunk,akkor is simán beadatjuk a sárgaláz v tetanus/diftéria elleni védőoltást,én gondolkodás nélkül megtettem,nem is lett semmi bajom,pedig nagyon durva és mocskos helyeken jártunk!Én nyomdában dolgozom pár emberrel,tehát nem találkozunk nap mint nap több száz emberrel,pláne nagyrészt oltatlan gyerekekkel,mégse kérdőjelezte meg senki,h beoltassa magát,túl is vagyunk mind a3.oltáson,és mindenki teljesen jól van.Baromi jó az immunrendszerem,mégse bíztam csak abban+ha elmegyek bulizni v moziba,sokkal biztonságosabban érzem magam,mintha nem lennék beoltva!Le lehet pontozni,de tök logikus,h az oltatlanok miatt tart ez a rohadt járvány még mindig,mert a vírus mindig talál több millió szerencsétlent,akibe belemászhat és még mutálódhat is kedvére!:/
2022. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

#42.

Én nem vagyok oltásellenes, de egyszerűen nem tudok a covid elleni oltásban hinni. Tudod, miért?

A magadfajta folyton a kötelezőket, meg a trópusi betegségek elleni oltásokat hozza fel.

Ezek nem is hasonlítanak a covid ellenire, ugyanis

1. oltás után nem fertőzhetlek meg mondjuk torokgyíkkal, kanyaróval, szamárköhögéssel;

2. egyféle "gyártmányú" oltóanyag van ezekből a jól bevált oltásokból, nem pedig 6-7 féle;

3. olyan oltóanyag sem volt soha, aminek a beadása UTÁN is maszkot kell hordani, egyéb óvintézkedéseket tenni,

4. a jól bevált oltóanyagok beadatása KÖTELEZŐ minden magyar állampolgárnak, vagy trópusi országba utazónak. A covid elleni miért nem kötelező? Még a "honatyák" sem szavazták meg magukra nézve kötelezőnek.

5. hirtelen minden más betegség eltűnt, nincs már tüdőgyulladás (amibe mellesleg bele lehet halni 2 hét alatt akár, ha nem vizsgálja meg orvos, és írja fel a megfelelő gyógyszereket), nincs már mandulagyulladás, fülgyulladás, hörghurut, MERT A FENE NAGY ÓVINTÉZKEDÉSEK MIATT NEM VIZSGÁL MEG AZ ORVOS, telefonos távgyógyítással halnak meg emberek!


Engedtessék meg nekem és a tanároknak is, hogy kételkedünk, és nem oltatjuk be magunkat egy NEM KÖTELEZŐ oltással. Majd ha kötelező lesz, beoltatom magam.

2022. jan. 4. 19:52
 44/49 anonim ***** válasza:
0%

Ez mekkora hülyeség. Azért nem kötelező mert nem akarnak tuntetest, titeket látva előjönne az összes hülye személyi szabadság mániás. A régi oltasoknál is voltak próba oltások, nem egyből odavágták a kész terméket, pár próba után lett a mai oltás.

A betegségek eltűntek a maszk miatt és a korlátozások miatt, kivéve iskola ugye...

Oltás után kell a maszk pont azért mert ott a többi oltatlan és védeni kell, amúgy influenzát is tovább adod, csak annak erős tünetei vannak így egyből kezelhető.

2022. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:

Azt bezzeg nem magyarázod meg, miért betegedhet meg az oltott oltás UTÁN, sőt FERTŐZHET is.


És ezt a tünteseket hagyjuk már, a kanyaró elleni oltás miatt se tüntetett senki.


Ha nem lenne ennyi mellébeszélés, fenyegetőzés, egymásra mutogatás, elképesztő intézkedések, egy szavam nem lenne. De tudod, hogy még ilyen "szigorítások" között is jöhetnek mehetnek emberek oltatlanul, pcr teszt nélkül? Akkor mi értelme az egésznek?

Munkaügyben, kamionosként mindenfelé mehetsz oltási, akármi nélkül.


Ja, és a legjobb, hogy a PFIZER nem ajánlja a saját oltóanyagát a migránsoknak a mellékhatások miatti jogi procedúra miatt. Reutersen rá tudsz keresni.

2022. jan. 5. 06:19
 46/49 anonim ***** válasza:
0%

A tuntetest azért gondolom, mert most olyan országokban tüntetnek mint Hollandia stb.

Igen oltás után fertőzhetsz, de legalább nem halsz bele a betegségbe, ugyanez influzenzánál.

A migrans jogilag már sokkal nagyobb probléma , a Pfizer csak nem akarja hogy minden migráns azzal szedje meg magát, hogy alaptalanul jelentgeti őket.


A kanyaró idején nem volt ennyi hülye pc-s. Elfogadták és kész.

Kamionosok egyedül ülnek a kamionban, rakodó térben viszont ott is kötelező a maszk.

Még valami okosság. Ja amúgy nem egy tanár ismerősöm aki csak azért sem oltatta magát most otthon szenved a covid miatt, szó szerint

2022. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 nandi2 válasza:
2%
Sok butaságot hordtál össze... Anyám 86 évesen kapta el, 3 napig köhécselt , láza sem volt és kigyógyult... Ha nem kapott volna előtte oltásokat,...már temethettük volna az orvosok szerint ! De ti csak mantrázzátok a hülyeségeiteket...
2022. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%

"Igen oltás után fertőzhetsz, de legalább nem halsz bele a betegségbe, ugyanez influzenzánál."


Ez sem igaz, az oltás se garancia semmire, lásd Damut.

Kezdem azt hinni, tök mindegy, hogy oltat-e az ember, attól ugyanolyan lutri, hogy mi lesz vége. Oltatlan ismerősök otthon elvoltak, semmi extra tünet, más meg oltottan kórházba került.

2022. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
41%
Damunak volt alap betegsége... de mindegy úgyis azt hisztek amit elakartok hinni.
2022. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!