Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsősnek milyen iskolatáska jobb?

Elsősnek milyen iskolatáska jobb?

Figyelt kérdés

Keresztlányunk most ballag az óvodából. Mindenképp iskola táskát szeretnénk venni neki.

Most kezdett el lovagolni szóval a minta adott. A kérdésem arra irányul, hogy inkább merev falú vagy sima táska lenne jobb az egészségére való tekintettel?



2022. máj. 19. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A gurulós táskáról van véleményetek?
2022. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

Mindenképp merev falút javasolnék. Lehetőleg olyat, amin több rekesz és oldalzseb van.Mintánál szerintem fontos, hogy ne legyen gagyi, vagy mesefigurás ( szintén lovasok vagyunk, elég gáz lovas mintákkal is találkoztam már). Nálunk is Ars Una dobozos volt első 2 osztályban. Nálunk nagyon bejött a dobozos változat (bár tény, hogy kicsit széles lehet), de vannak pl a herlitznél is olyanok, amik inkább hosszúkásak. Szívem szerint sajnálom, hogy felsőben már nincsenek ilyen masszívabb táskák, csak hátizsákok. Ami még jól jöhet, hogy jó dolog, ha a gyerkőc a mellkasa és dereka előtt is össze tudja csatolni a táskát, így nem csak a vállai tartják meg. Persze az is kérdés, hogy mennyi holmija lesz, illetve, hogy ő fogja cipelni, vagy a szülők/ kocsi stb.


11-es válaszoló! Nem tartom rossz ötletnek, mivel sajnos elég nehéz a táskája a lányomnak is, de az a helyzet, hogy nem nagyon láttam senkin, elvétve 1-2 gyerkőc hordott ilyen táskát, de azt is 2 éve láttam kb.

2022. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szvsz hülyeség a gurulós táska. csak akkor jó, ha végig tükörbeton vagy hasonló van. Térkő, fünön átvágás (mert rövidebb úgy 2 méterrel) már tönkreteszi. Meg amúgy is felesleges. Annyit nem cipel (tolltartó, kulacs, uzsonna. Alsóban a legtöbb helyen bent van a cucc a suliban)
2022. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!