Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen iskolatáskát vennétek...

Milyen iskolatáskát vennétek elsősnek, ha...?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisfiam szeptemberben kezdi a sulit. Nyilván a sok beszerzésre váró cucc közül minket is az iskolatáska-kérdéskör izgat leginkább. Eddig úgy voltam vele, hogy nem fogok spórolni rajta, mert igenis legyen jó minőségű, könnyű, kényelmes, praktikus elrendezésű, gerincbarát, férjen bele minden, stb. Viszont tegnap a szülőin megtudtam, hogy a nagy táskát csak péntekenként fogják hazahozni, a többi napon egy kisebb hátizsák kell csak, amiben elfér a tolltartó, olvasófüzet, meg a kajásdoboz-kulacs. Persze így sem fogok gagyi kínais sz.rt venni, DE, azért úgy gondolom, hogy ennek fényében mondjuk a 30 ezres táska is túlzás - már csak azért is, mert ugye kettőt kell vennem.

Tehát a kérdésem az lenne, hogy akik hasonló cipőben járnak, vagy akár csak rutinosak a témában, milyen "nagy" és milyen "kicsi" táskát ajánlanának? Árban mittudomén, mondjuk 20 ezer körül (per táska) vagy akár az alatt, a kisebb lehet akár olcsóbb is.

Köszönöm!



2022. máj. 26. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
www.arukereso.hu , érdemes itt nézelődni, keresztlányomnak itt kerestem pár éve iskolatáskát, meg évek óta szinte mindent.
2022. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is ezt mondták, be is szereztem a táskákat, de nem működött a dolog. Eleve hétfőn be kellett volna vinni a tele pakolt nagy táskát, plusz kézben a tornazsákot és a kis hátizsákot. Pénteken ugyanez vissza. Nem bírta a lányom.

A második héttől csak az iskolatáskát hordta, csak a hétfő reggel és a péntek délután kivételével nem volt tele. Így nem is volt nehéz.

2022. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a suliban sem igazán volt hely egy plusz táskának.
2022. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
1es válasszal mi baja van egyeseknek?
2022. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2/#3

Elvileg nálunk működőképes a dolog, mert a két tanárnő most felsőbe "ballagó" osztályánál is ez a rendszer él, mutatták is, hogy hol tartják a táskákat, nem mondták, hogy problémás lenne, de persze majd meglátjuk.

Azt meg, hogy hétfőn és pénteken (amikor benne lesz a táskában minden, plusz tornazsák, kis hátizsák, miegyéb) mi fogjuk be-és kicipelni, sejtettem már így előre is.

#4

Valószínűleg az, hogy nem a kérdésemre válaszolt. Webshopban rendelést leadni én is tudok, nem az volt a kérdés, hogy hol lehet táskákat venni, hanem hogy milyet lenne érdemes. Ettől függetlenül én zöldet nyomtam rá.

2022. máj. 26. 21:59
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Az a baj, hogy annyiféle van és nem tudjuk mi az ízlésetek, pl valami sima design kéne vagy egy mese mintás? Annyi opció van, nehéz így konkrétat ajánlani.
2022. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

A tolltartot is simán bent lehet hagyni. Az egy szem fizetnek, uzsisdoboznak és a kulacsnak meg tokeletes egy uzsonnataska. Fogható kézben, vállra akaszthatja, ha akarja.


Ilyesmi pl [link]


Sima táskanak nekünk első két évben gurulós táska volt, amit hatra is lehetett venni. Ha nehéz volt, húzta a gyerek, ha könnyű felvette

a hátára.


Ilyesmi fazon: [link]

2022. máj. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyat vegyél, ami számodra kényelmes, mivel hétfőn és pénteken te fogod cipelni.
2022. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mi fogjuk cipelni, de 5 perc séta a suli, és lesz hogy még azt azt az 5 percnyi gyalogutat is kocsival tesszük meg, mert munkába menet/onnan jövet viszi el/szedi össze valamelyikünk, tehát ez annyira nem szempont, nem kell fél órát caplatni a táskával.

Főleg a kisebb táskával vagyok bajban amúgy, az ovistáska-méret nekem kicsinek tűnik (?), de az annál nagyobbak meg már rendes hátizsák méretűek, nem nagyon találtam eddig átmenetet. De az is tény, hogy annyira nem is kajtattam még, elvégre még csak május vége van.

2022. máj. 31. 21:01
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8. vagyok. Akkor ha senki sem cipeli akkorát vennék, amiben biztosan elfér minden és olyat ami a gyerkőcnek tetszik.
2022. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!