Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Merev falú iskolatáskát hogy...

Merev falú iskolatáskát hogy lehet szépen kitisztítani?

Figyelt kérdés

Kislányom budmil iskolatáskája még teljesen hibátlan, ezért még 2.osztályban is ezt használná, de egy tisztítás azért rá férne.

De hogyan törölgettem domestosos kendővel, de az valahogy nem ér semmit.

Mosógépbe nem merem betenni.

Tisztítóba vállalnak ilyet, vagy ti hogy csináltátok?



2022. aug. 4. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy domestosos kendővel törölgesd, kiszedi a színét. Meleg vizes, vanish szappanos áttörlés szépen megtisztítja. Ne napon szárítsd.
2022. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kemény műanyag részekre meg csodaszivacs
2022. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Mosószeres szappan szerintem is jó vagy esetleg kárpittisztító. Azért valószínűleg olyan már a tisztítás után se lesz, mint új korában, de nyilván sok port le lehet róla mosni.
2022. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Folyékony mosószer, körömkefe zuhanyrózsa.
2022. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tisztítom mint utolsó. Körömkefe, zuhany. Tökéletesen tiszta lesz.
2022. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én beraktam a mosógépbe a mieinket, a centrifugát minimálisra vettem, és semmi bajuk, ellenben tiszták lettek.
2022. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én beraktam a kádba, vizet ráengedtem és lesikáltam mosószeres szivaccsal. Semmi baja nem lett és szépen néz ki.
2022. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!