Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mikor jön el az a pont, mikor...

Mikor jön el az a pont, mikor a szülőknek már nem mondják el a fontosabb infókat, csak a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Pl. ha van olyan nap mikor valami miatt hamarabb kell hazamenni, mondjuk du. 2kor már el kell hagyni az iskolát.


Vagy x napon kirándulás lesz, miket kell magunkkal vinni, pl. kapnak e hideg ebédcsomagot, stb.


Melyik nap lesz ünnepség, milyen ruhában kell megjelenni.


Stb.


Ezeket milyen kortól/hányadik osztálytól elegendő csak a diákokkal megosztani?


2022. okt. 14. 20:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
24%
Hogy vesz online, ha a gyereknek nincsen feltelepítve a telefonjára a Budapest GO?
2022. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
35%

11!


Feltelepitik ra?

2022. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%

Maradjunk annyiban, hogy sokkal egyszerűbb pár nappal előbb szólnia a tanárnak, mint egy fáradt szülőnek kiagyalnia, hogyan működik egy számára addig ismeretlen applikáció...

Plusz nem is lehet rajta mindent megvenni, pl 10 darabos olcsóbb jegyet sem.

2022. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy ha délután 3kor szólt a tanár, akkor bizony volt elég idő jegyet venni.
2022. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%
Írtam, hogy a szülő este 10-ig dolgozott. Akkor látta az üzenetet, mert a unkahelyén nem netezik.
2022. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%
Nem, nem ezt írtad. De amúgy a 8. osztályos gyereke rtelmi fogyatékos, hogy ő nem képes elmenni és venni egy jegyet?
2022. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nem is az a lényeg, hogy lehet vagy nem lehet - nyilván sokminden megoldható. De tényleg bosszantó mikor az utolsó pillanatban közölnek valamit. Nálunk is ez megy, és mikor valamit kiír az osztályfőnök akkor sokszor hiányos az infó.


Ma pl. ugye be kellett menni, mondták 1-ig. Egykor várom a gyereket, sehol. Jah, mert egykor még ebédelni is elmentek. Akkor mégsem egyre kell érte menni, nem? És akkor ott dekkolok, mehettem volna később, mert pont nekem is lett volna dolgom. És erre az a klasszik válasz, hogy a gyerekeknek minden el lett mondva. Marhajó, csak ha neki is azt mondja, hogy 1-ig, akkor nem fogja tudni, hogy ebben az ebéd nincs még benne.

Engem ez bosszant nagyon.

2022. okt. 15. 14:48
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

9-re:

Azért a nyolcadikas magának is megvehette volna azt a BKV-jegyet. Vagy online, ahogyan 10-es is javasolta, vagy iskolából hazafelé menet papír alapon. Gondolom ennyi pénz van azért egy nyolcadikasnál. Egyébként mivel jár iskolába, hogy nincsen bérlete? Gyalog, annyira közel van?

2022. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező - meg a tobbi: a lényeg az lenne, hogy az iskola a gyereket felelősségre és önállóságra szeretné tanítani. Ha mindig anyucinak mondják el a dolgokat, a gyerek 40 évesen se lesz képes semmire.
2022. okt. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok az 5 vålaszolo. pl mentek kirándulni az osztályal madárlesre azt csak lányomnak mondták el ,de pl kell munkafüzet amit meg kell venni azt nekünk írták meg .stb.
2022. okt. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!