Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mennyire elfogadható, ha...

Mennyire elfogadható, ha tanár rángatja büntetésként a gyerekek fülét?

Figyelt kérdés
Nálunk szülők között is eltér erről a vélemény. Érdekel, itt név nélkül ki mit szól hozzá
2023. jan. 20. 18:02
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
37%
Addig jó ameddig a fülét rángatja :D
2023. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire.
2023. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
87%
Semennyire. Egyáltalán semmi testi fenyitest sem hasznalhat a tanár a gyerekkel szemben
2023. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
25%
1 es 🤣 felrohogtem.🙈
2023. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
33%

Valamit muszáj..persze nem mindegy,mit csinált a gyerek. Ha pl egész órán fennhangon szidta a tanárt,akkor szerintem belefér.


Ha nincs kész a házi,akkor nagyon erős túlzás.

2023. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
74%
Semennyire. Az igazgató se rángatja a tanár fülét.
2023. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
51%
Manapság tilos,régen semmi bajunk nem lett tőle,maximum rendesen viselkedtünk legözelebb.Most semmit sem csinálhatnak,ki se küldhetik óráról,ha zavarja a többieket,és nem lehet tőle tanítani.Meg is van az eredménye,úgy viselkednek 5.6.osztályos gyerekek,hogy az én hajam égnek áll,pedig én nem vagyok velük egész nap,és nem kellene megtanítanom nekik semmit,csak találkozok velük az utcán,suli előtt Förtelem,hogy semmi szigor nincs,és ennek megfelelően a gyerekek abszolút el vannak kanászodva.Lehet lepontozni,meg megnézni 10 év múlva az eredményét ennek a pátyolgatós nevelésnek.
2023. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
69%
Regen is csak az idióta, inkompetens tanár élt vele, utolsó.
2023. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem igaz,és régen azért tudtuk,hogy hol a helyünk Eszünkbe nem jutott volna fenyegetni,pláne megütni felnőttet,akár tanár akár más.Most szinte meg sem lepődünk,ha 14 évesek agyonütik az idős szomszédot sajnos.Jogaikat tudják,kötelességeiket lesz@rják a gyerekek,és a szülők többsége mint látszik,még bátorítja is őket erre, illetve felháborodik egy kis fülhuzigáláson,ahelyett,hogy megkérdezné a drága dedet,hogy ugyan miért nem tudtál viselkedni,mit csináltál,miért csináltad?Büntetés sincs otthon se,hát a szent gyermek még a végén lelki beteg lesz.Meg lehet nézni az eredményét.Nem vállalják semmiért a felelősséget,hárítanak,hazudnak.Valószínűleg nem azért húzta meg a fülét,mert bal lábbal kelt,és az a gyerek volt legközelebb.Meg kell kérdezni a gyereket, aztán a tanárt hogy mi volt,és lehet,hogy lesz meglepetés a szülőknek,mert a gyerek elmondása köszönő viszonyban sincs a valósággal.
2023. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
24%
Nehéz kérdés. Ha a gyerek kirohan az utcára, mert épp elég ügyes volt átmászni a kerítésen és a tanár fülön fogva hozza vissza az oké. Megelőzheti, hogy legközelebb az autó üsse el.
2023. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!