Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Menniybe kerül a magániskola?...

Menniybe kerül a magániskola? Mikortól érdemes oda járatni a gyereket?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, talán alsóban még oké egy állami, de felsőben, középsuliban gondolkodom már magánban. Nincsenek tizensok millióink félretéve, de úgy gondolom, hogy ez az a dolog, amire kell áldozni. Most lesz elsős, még odébb a döntés, de már forog a fejemben, hogy a későbbiekben mi is lenne a jó.

Jelenleg dél-Dunántúlon lakunk de mindenhonnan jöhetnek válaszok, tapasztalatok, mert ki tudja addigra merre leszünk.


2023. ápr. 27. 22:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
54%
Miért jobb a magán, mint az állami? Ezt sosem értettem
2023. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
65%
Ezt komolyan kerdezed, 1-es?
2023. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
41%

Egy kis titok: ugyanazzal a bizonyítvánnyal megy tovább az életben. Mimdenki lefogja szarni hogy hol tanult az értékelést nézik.

Én tuti nsm iratnám magánba az államiba is sok az elkényeztett gyerek aki nike air meg 600 ezres telefonnal járkál az iskolába ami szerintem egy 4.es gyereknek nem szükséglet.

2023. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
igen, ugyan azzal megy tovább. de nem mindegy, hogy stresszel abban a 4-8 évben, lesz-e biosz tanár vagy a tesitanár fogja felkészíteni az érettségire pl. Mert nagyon erre haladunk.
2023. ápr. 27. 22:15
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Te tudod mit csinálsz én inkább az egyetemre tenném félre neki a pénzt mert amúgy nem olcsó dolog. Az érettségire mimden iskolából stresszelni fog. Én inkább a fellengzős elkényesztett osztálytársaktól félteném, azoktól tényleg stresszelhet.
2023. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem tudjátok, hol éltek majd, érdemes lenne tudatosan határközelbe költözni (Dél-Dunántúlhoz képest eleve jobbak a munkalehetőségek országon belül is), és akkor a gyerek akár járhat osztrák iskolába, teljesen ingyen. Szombathelyről rengetegen járnak ki.

[link]

[link]

2023. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
29%
Nézd, ez ugyanolyan, mint az állami vagy a magánorvosi rendelő. Ugyanaz az orvos, ugyanolyan alapos, felkészült vagy tudatlan és felkészületlen. Nem a pénztől függ a végeredmény. Iskola esetében a tanártól. Adott iskolában a jobb tanár ugyanannyit keres, mint a gyenge tanár.
2023. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
de, a pénztől függ, mert van választási lehetőségem. az sztk az sztk, de magánba oda megyek, ahol van tapasztalat, hogy jó. Munka szempontjából mindegy, hol élünk, mert én közalkalmazotti bértábla szerint keresek mindenhol, plusz a vállalkozásom, ami országos szintű, a férjem meg most is országosan és külföldről is kap munkát
2023. ápr. 27. 22:43
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Iskolafüggő.
2023. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
27%

#7


Te nem tudom, hol élsz, de láthatóan nem ebben az országban. Az orvosos példád is baromság, ahogy van. Jártál valaha magánorvosnál?

Iskolai dettó baromság. Már miért keresne egy magániskolai tanár ugyanannyit? 🤭 Nem baj, hogy az nem állami fizetést ad, hanem piaci bért? Nyilvánvaló, hogy ott sokkal jobbak a bérek.

2023. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!