Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Anyukák/apukák, miért engedite...

Anyukák/apukák, miért engeditek a lányotokat popsit sem takaró nadrágban iskolába?

Figyelt kérdés

Az ovi mellett, ahova a lányom jár, van egy általános iskola. A héten több kislányt meg kicsit nagyobb lányt (általános lévén max 14-15év) láttam abban az igazi 'p.csa'nadrágban. Egyrészt még közel nem volt olyan idő nem ám reggel de napközben sem, hogy indokolt legyen, illetve fel nem foghatom, hogy lehet iskolába engedni tulajdonképpen franciabugyiban a lányokat. Mivel lenne rosszabb az a nadrág, ami 3cm-vel hosszabb, de nem látszik ki a fenekük?

Nem túlzok, erre a fazonra gondolok:

[link]


és nem a 18-20 éves kategória a kérdés a balcsin, hanem a 12-3éves az iskolában...


2023. jún. 11. 15:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Sosem engedtem őket, és az iskolai szabályzatban sem volt engedélyezett. Sőt tudok olyan gyerekről, akiket hazaküldtek átöltözni, ha nem akarták betartani a szabályzatot-és szerintem teljesen jogosan.
2023. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Akik így járnak iskolába, azoknak 1, vagy az anyjuk is így öltözik; 2 vagy a szüleik tudta nélkül óltöznek így. Elég ehhez az, hogy a szülő korábban induljon, már nem tudja, hogy mit vett fel a gyerek.
2023. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Fu es ebben ülnek a Mávon meg a BKV-n a hajléktalanok utan.
2023. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%
Múltkor egy max 16 éves lány ment előttem Ferihegy vasúton fel a lépcsőn ilyenben, és kilógott a p*naszőre 🫠
2023. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
63%

Ne válaszoljatok rá, ez a rövidnadrágos kislányokra izguló pedofil. Több ilyen kérdése volt már, nem tudom linkelni őket, mert mindet törölték szerencsére.

Ha véletlenül tévednék, és a kérdés valós, akkor meg nem értem, hogy jut eszébe valakinek vasárnap délután egy ilyen kérdés. Egész hétvégén azon kattogtál, hogy idegen lányok miben járnak iskolába?

2023. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
Az se normális, aki megveszi ezt a gyerekének. Ha kamu ha nem, 10/6 lány tényleg így jár.
2023. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
59%
Őszintén megvalva a prolik szaporodnak, azért. Én 31 vagyok és a korosztályomból, volt osztálytársak közül konkrétan a r.bancoknak lett elsőként gyerekük. Akik 18 évesen még azon menőztek, h buktak az érettségin, illetve maguk is k.rvák kb. Na most az ilyen p.csák, akiket csak a külsőségek érdekelnek meg a p.nájuk, szerintetek mire tanítják a kislányaikat? Pontosan erre. Az egyik pl. Már 4-et ellett. Még csak 8 éves a legnagyobb gyereke, de már úgy sminkeli a kislányt és öltözteti, mint ahogyan a 20 évesek szokták magukat bulikba. Konkrétan műcicit is kapott a kislány. Szóval ezért engedik így...
2023. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

5. nem vagyok pedofil, egy 32 éves anyuka vagyok :D Ha érdekel, megírom a települést is, le is ellenőrizheted a sulit az ovi mellett a térképen

Amúgy nem most jut eszembe, csak most volt időm ilyenekre, mint írtam, anyuka vagyok, háztartással és ebédfőzéssel :)


Sajnos olyan korosztályban is igaz ez, ahol nem hiszem, hogy egyedül indulnak reggel (2-3. osztály)

2023. jún. 11. 16:01
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is rohadt ízléstelen, még a tökéletes alkatú lányokon is.
2023. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
Én is látok ilyeneket az utcán. Ez konkrétan olyan, mintha francia bugyiban menne valaki utcára. Nem menő, nem szexi, olyan mintha nadrágot felejtett volna el venni. Szerintem az engedi ki ilyenben a gyerekét, aki fél nemet mondani neki vagy nem érdekli, hogy mit csinál a gyereke, amíg őt békén hagyja. Vagy tényleg ő is ilyet hord, de az még egy szinttel szomorúbb.
2023. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!