Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Akinek kisiskolás korú gyereke...

Akinek kisiskolás korú gyereke van és dolgoznia kell, hogy oldja meg a gyerek felügyeletét a hosszabb szünetekben?

Figyelt kérdés
Nálam nem aktuális a téma, csak kíváncsi vagyok rá, hogy pl. olyan családokban, ahol a nagyszülők már idősek, vagy meghaltak, más rokonokkal nincs olyan kapcsolat, vagy nincs tábor, vagy betelt a létszám, nagyobb testvér nincs, a szülők nem tudnak egész nyárra szabadságra menni, ott hogy lehet megoldani a gyerek felügyeletét?

2023. jún. 24. 09:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Fizetek valakinek hogy vigyázzon a gyerekre.


Nálunk van tábor, az sem olcsóbb, de legalább van meleg étkezése is.


Ezzel a kettővel oldom meg a nyári szünetet, mert még próbaidős vok a munkahelyemen. (tehát nem vehetem ki az összes szabimat és betegállomány se játszik)

2023. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Egész tanévben spórolunk a nyári táborokba. Megy az összes ingyenesbe is. Ami idén kettő, aztán 5 hét fizetősbe megy, ami brutálisan sok. A legolcsóbb 20 ezer, de van két 40 ezres, így összesen 200 ezer ft keleti megyeszékhelyen.

6-12 éves korig van ez, 13 évesen már elvannak otthon.

2023. jún. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Időben jelentkezünk a táborokra, amikor még nem telnek be.
2023. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk nekem mind van, ami neked nincs, de:

-februárban, amikor meghirdetik azonnal ráugrok a kedvenc táborainkra

-home office-ban dolgozom negyedik éve, kicsi gyerekkel ez sem ideális, de így, hogy kettő már felsős, és a kicsi is 10 múlt, akár lehetünk is együtt idehaza, nem zavarnak már

-ennek ellenére a kicsi megy az iskolai napközibe a barátaival, ez ingyenes, és minden önkormányzat kell, hogy szervezzen

2023. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

Munkatársam behozza magával, mondván, "elvan itt a gyerek".

Aha, 10 percenként ANYA-ANYA NÉZD, szörcsög, köhög, a fikás, taknyos kezével tapicskol össze mindent...

2023. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
első osztåly elvégzése után első iskola szünetben a lányomra anyukám vigyázott pår órát illetve férjem volt vele egésznap ha ép nem volt munkája,råkövetkező nyåron mår én vigyåztam rå mert felmondtam a munkahelyemen gerincprobléma miatt is meg költözni is akkartunk azota meg vagy ma már felnött bátyai vigyáznak rå nyári szünetben ha mi dolgozunk de mivel már elėg idős elvan egyedül is . illetve megyünk nyaralni is .
2023. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Elvileg helyi ingyenes nyári tábornak kell mindenhol lenni, ahol erre igény van. Persze kérdéses, hogy csak elvannak a gyerekek az iskolaudvaron vagy programokra is viszik őket. Budapesti viszonyokat ismerem, ott igazi nyaralásnak is beillik, annyi helyre viszik a gyerekeket.
2023. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ingyenes nyári tábor ahol viszik őket annyi helyre?

Sajnos én ezt nem láttam, pedig itt lakunk pest mellett.

Az Erzsébet tábor az egyetlen ingyenes. 4 hetet lehetett jelölni. 1 hétre vették fel a gyereket, mert olyan a túljelentkezés.

Ráadásul most értesítettek ki h jövőhéten mehet a gyerek. Szóval a szabikat ehhez nem is tudtuk volna igazítani. Annyi hogy így a szittert lemondom

2023. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
4-es vagyok, mi is Pest mellett lakunk, az iskolai tábor meg lett hirdetve még tavasz elején, akkor jelentkeztünk, 4 hétre bárki mehet, és azt, hogy nyertek az Erzsébet pályázaton, utólag írták meg. De ez csak annyit változtatott, hogy így elmehetnek kirándulni, de enélkül is ingyenes lett volna. Nálunk erre tényleg bármennyi gyerek járhat, éves vetésforgóban szervezik a város általános iskolái.
2023. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyon szuper.

Nálunk semmi sincs ingyen. A sulis nyári felügyelet 2 hét (az a tipik az udvaron vannak és ennyi)

A többi mind fizetős

Ezekre is már márc áprilisban kellett jelentkezni mert az olcsóbbak (35 40ezer) gyorsan megtelnek

2023. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!