Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az ilyen gyerek alkalmas az...

Az ilyen gyerek alkalmas az iskolakezdésre?

Figyelt kérdés
6 éves gyerek nem beszél ha kérdezik, ha beszélnek hozzá nem néz az ember szemébe, akaratos, hisztis, és nem tudja melyik a bal és jobb keze. Szerintetek alkalmas az iskolakezdésre?
2023. júl. 11. 12:19
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

A grociusz nevű felhasználót pedig tiltsátok le, mert privátban szexuális dolgokról kérdez.

Itt garázdálkodik a gyereknevelés kategóriában a perverz barom.

2023. júl. 11. 16:10
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolaérettséget objektív szempontok alapján szakemberek állapítják meg.
2023. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
22-es igen, pár napja voltak a védőnőnél, de az orvosi véleményre még várni kell.
2023. júl. 11. 16:22
 24/47 anonim ***** válasza:
78%
Te vagy az aki nem jóindulattal kérdez. Azt, hogy a melyik jobb, vagy balkeze azt neked tuti, hogy nem fogja megmutatni. Ellenben olyan emberben akiben bízik lehet, hogy megmutatja. Lehet, hogy iskolaerettsegi vizsgálaton simán tudta. Egyébként oké lenne ha aggódnál, bár aki aggódik nem így kérdez. De ha beirattak mit tudsz csinálni? A szülő dönti el mikor megy iskolába, ez van fogadd el.
2023. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
24-es a védőnőnek sem mutatta meg! Plusz mi az hogy egy gyerek aki 6 éves, nem mutatja meg mindenkinek melyik a bal és melyik a jobb keze? Az iskolában pl mindenki idegen lesz neki.
2023. júl. 11. 16:25
 26/47 anonim ***** válasza:
88%

25 kérdező: iskolaéretten kerültem iskolába, már tudtam olvasni is, végig kitűnő voltam stb. Mégis, a mai napig (pedig 34 leszek) néha összetévesztem a jobbat és a balt.


#22

2023. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
26-os értem, de sajnos nem csak ez a gondja van a gyereknek.
2023. júl. 11. 16:29
 28/47 anonim ***** válasza:
94%

Mi élünk zárt burokban?

Tudod ha olyan kiváló kapcsolat lenne köztetek, akkor anyukával beszélnél erről, nem egy anonim fórum válaszolóival.

Ez nem aggódás, szimplán más kibeszélése.

Ezt a védőnős dolgot meg nem is értem, hiszen az iskolai érettséghez a papírt már rég ki kellett volna tölteni. Ezt még a januári halasztás kérések előtt kézbe kellenne venni

2023. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
92%

"24-es a védőnőnek sem mutatta meg! Plusz mi az hogy egy gyerek aki 6 éves, nem mutatja meg mindenkinek melyik a bal és melyik a jobb keze?"

Azta!!! Te láttál már gyereket?

Nem majom vagy kutya h produkálja magát!

Jó hogy ne parancsszóra tegye azt amit egy idegen mond!

2023. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, tényleg nem az jön le a leírásból, hogy te aggódsz, hanem hogy rosszindulatúan vagy unalmadban pletykálsz, szeretnéd magad igazolni, hogy ugye én megmondtam, hogy nem érett a gyerek az iskolára.

Ha kezdi az iskolát szeptemberben, akkor valószínűleg iskolaérettnek nyilvánították. Ennyi, nem kell vájkálni az életükben. Ha bármiben segíteni akarsz, akkor a szülőkkel beszélj.

2023. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!