Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szülőként, szólnál érte a...

Szülőként, szólnál érte a tanárnak?

Figyelt kérdés

Ha a te fiad iskolájából származna a videó, te jeleznéd a tanárnak, hogy öltözzön fel?

Beleszólhat ebbe egy szülő?


https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=qHkpVJXYX1Y



nov. 25. 15:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Semmi köze a szülőnek a tanárok öltözködéséhez.
nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Fel van öltözve.
nov. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

NEM HISZEM EL, hogy ma, 2023-ban valakinek gond az, ha egy tanár nem úgy öltözik, mint ahogy a középkorban szokás volt.


(Mellesleg nézz utána a MILF jelentésének, ez a nö rettentően fiatal ehhez a minősítéshez, másrészt eleve nem viselkedik kihívóan!)

nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
Nem. De nem is értem, hogy mi a baj az öltözékével. Csinos, jól áll neki, nem lóg ki belőle semmije, nem átlátszó, stb.
nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
58%

Ahol én tanítottam,kötelező volt a térdig érő szoknya. Az volt a minimum hossz.

Magyarország, 2018.

nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%

De hogy a kérdésre is válaszoljak,nem,nem szólnék. De meg lenne a véleményem.


Ugyanis ha a diákoktól elvárunk egy öltözködési minimumot,akkor tanárként mutassunk már példát!


Ez a minimum.

nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
65%

"Ugyanis ha a diákoktól elvárunk egy öltözködési minimumot,akkor tanárként mutassunk már példát!"


Ahol elvannak egy minimumot, ott ez benne vana házirendben és mindenkire nezve kotelezo.


Amúgy mi a baj a novel? Nincs ki semmije.

nov. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%
Egyébiránt nem kisgyerekeknek tart eloadat
nov. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%
Én elsőre vártam, mikor fogják megdobálni vagy mikor jön a balhé, és nem jött, aztán esett le, hogy a ruhája lehet a gond. Nőként fel sem tűnt, hogy gond lenne. Azért szólnék max, hogy írjon nagyobb betűkkel, nem hiszem el, hogy a hátrébb lévő sorokban is el tudják olvasni. Nekem van térdig érő szoknyám, ha mozgok benne felcsúszik. Szerintem ez is ilyen, semmi extra, gondolom 40 fok van legalább, azért világos az egész szerelése is.
nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%

Aki lepontozott árulja már el miért tette.

7. voltam.

nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!