Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Meg lehet oldani Magyarorszago...

Meg lehet oldani Magyarorszagon a "homeschooling"-ot?

Figyelt kérdés

Tudom hogy torveny alapjan kotelezo 3 eves kortol oviba, aztan iskolaba jaratni a gyerekeket. Engem az erdekelne, hogy van e erre valami kiskapu, hogy ne kelljen. Olyan megoldasra gondolok mint

Pl USA, Irorszag stb, ahol a gyerekek otthon tanulnak.



#iskola #otthonoktatás #Otthontanitas
febr. 24. 21:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha be tud járni, elhiheted, hogy sokkal jobb neki lelkileg, hogy bejárhat - az pedig a gyógyulását szolgálja! Nyilván az orvosának a véleményét is kikérte az OH, mielőtt döntött.


Egyébként nálunk is van ilyen gyerek. Évek óta kezeléseket kap, most végre azt hallottam róla, hogy javul, úgyhogy igenis jót tett neki, hogy bejárhatott. :)

febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
#11 igen, igazad lehet, de azért egy jó adag kemo meg sugárkezelés után én szívesebben maradnék otthon :D Mindenesetre örülök, hogy nálatok jobban van :D
febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem csak sugár meg kemo lehet a kezelés.
febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hormon meg immunkezelés is, de egyik esetben sem ideális bejárni a közösségbe, ahol folyton kering valami nyavalya. Fura nekem a sztori, nem hinném, hogy nem engedélyezték, inkább a szülők nem akarták, azt gondolván, hogy a gyereknek jót tesz a közösség. Kötve hiszem, hogy ezt bármely hivatalos szerv erőltette volna egy ilyen helyzetben.

Egyébként én kemó alatt kaptam el a covidot, 3 hétig feküdtem vele, bár nem haltam bele, azért nem volt kellemes. Én inkább nem járnék közösségbe, de gondolom a családnak más volt a véleménye.

márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!