Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mi a véleményetek a XVI....

Mi a véleményetek a XVI. kerületi Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskoláról?

Figyelt kérdés
Szerintem a legszörnyűbb hely az országban.A tanárok rendszeresen megalázzák a gyerekeket.Ismerek olyan embert,aki miután ide járt,évekig pszichológus kezelte mert olyan sok megalázást kapott tanártól és osztálytárstól egyaránt.Fizikai bántalmazásra is sor került(fog letört).

2013. jún. 29. 14:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
De miféle katolikus iskola az ilyen? Az enyém katolikus oviba jár de ott nem tudnám ezt elképzelni. Még a házirendben is benne van, hogy tilos mindenféle fenyítés, erőszak, lelki terror stb... És egyházi iskolába szánom a gyerekeket. Bár az nálunk nem katolikus hanem ökumenikus.
2013. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ott az erőszak,fenyítés természetes.A másodikos kisfiú büszkén mutogatja a bicskáját,amit egy társa nyakához rak,és jót szórakozik rajta,hogy szegény bepisil a félelemtől.
2013. aug. 16. 19:37
 13/25 A kérdező kommentje:
Mármint ebben az iskolában természetes,nem az ökomenikusban.
2013. aug. 16. 19:38
 14/25 anonim válasza:

Szerintem ezt a végletekig felháborodott szülő írta, akinek nincs teljes belátása az iskola délelőtti életébe. Nem ugyanaz hallani valamit (a gyerektől) és átélni. Gúnyolódó, élcelődő tanárok valóban vannak, de ezek az embertípusok egy munkahelyen is jelen vannak. Azt ne mondja valaki, hogy nem szólt még be neki kollega/kollegina/főnök valami jó kis csípőset. Na ugye.

Az meg, hogy a felsősök verik az alsósokat, örökre álom marad szerencsétlen felsősöknek, mert bizony szívesen lekennénk pár csattanós pofont a korukhoz képest meglepően beképzelt és tiszteletlen 1., 2., 3. osztályos sérthetetlen kis édikéknek. Olyan meg nincs, hogy egy 7.-es bemegy a 3. osztályba, a tanári asztalnál körülbástyázva az ofő a papírokkal, a kis csipszi meg fellök, aztán meg üvöltözik is.

Fog letört. Hm. Ebben az iskolában egy gyereknek tört le a foga, akit az egész suli utált, mert egy kotnyeles és önmagát kontrollálni nem tudó egyén volt. Aki végül nagy lendülettel kihajolt a lépcsőkorláton és letörte a fogát.

Hűha, ha minden pszichológushoz járó tizenéves a mi sulinkból kerülne ki, hát azok a szegény szerencsétlen dilidokik már éhenhaltak volna.

Való igaz, hogy vannak furcsa tanárok, furcsa gyerekek. De akik ezt az iskolát tönkre teszik, azok az alakoskodó szülők, akik névtelen leveleket küldözgetnek a tanároknak.

Nem azt mondom, hogy nincs olyan tanár vagy diák, akit utálok. De azt most le kell szögeznem, hogy habár a színvonal tényleg romlik, de az én 8 évem igenis úgy telt, hogy szeretve éreztem magam mind az osztályközösség, mind a tanári kar egy része által.

És én hálás vagyok ezekért az évekért!

Egy néris diák

2013. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
100%
én lassan már 7 éve ide járok és a tanárok nem vernek, nem aláznak meg... az igazgató nem engedi, h verjük az alsósókat.... a tanárok nem zárnak be a terembe...a harmadikosok nem beszélnek csúnyán, az elsősök nem verekednek... ennyit arról amit írtál kedves kérdező... az igaztaó és a tanárok nagyon jófejek... nem tudom miért akarod rossz hírét kelteni a sulinak mert egyáltalán nem ilyen...
2014. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Ez az iskola nagyon jo . Én is oda jártam . Tavaly jöttem el . egyszer nem volt hogy vertek volna minket vagy megaláztak volna csak ugy kedvük szerint . Viszont akit "megaláztak" az megérdemelte és tanlt is az esetböl . eddigi életem legszebb éveit töltöttem ott és ezért nagyon hálás vagyok a tanároknak aki igazi osztályt kovácsolt belöllünk . az osztály közösségünk nagyon jo ,még a mai napig is beszélek a legtöbb volt osztálytársammal. a tanárok mindent elkövetnek hogy nekünk jo legyen akár most akár késöbb ,hogy tanljunk a hibáinkbol,ha szomoruak voltnk nem egyszer vigasztaltak meg . a tanárainkhoz bármikor fordulhattunk bármilyen ügyben ,akár segitségért akár csak hogy elmondjuk hogy mi bánt minket
2014. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
A tanárok közül kettő jófej, az osztályközösség ritka szar volt, és egyre szarabb :D szóval tökjó
2014. aug. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Elég régi, de remélem senki nem hiszi el hogy ez igaz:DDD Ti betegek vagytok. Legjobb iskola
2017. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

Nem teljesen értem, miért akarod az iskolát rossz színben feltűntetni. Az iskola katolikus szellemben neveli a gyerekeket és a felsősöknek eszükbe sem jut verni az alsósokat, nem hogy megengednék. Jók az osztályközösségek, a tanárokkal tényleg mident meg lehet beszélni. Színes programok vannak pl: sportnap, Néri nap, farsang, bálok, vásárok...stb.

Nem beszélve arról, hogy tiszta, szép épület jó környéken. Most újították fel az udvart. Nem tudok róla rosszat mondani. Ès megkérlek, kedves kérdező, hogy ne rontsd a hírnevét az iskolának, mert nagyszerű dolgoktól fosztod meg a tudatlan olvasókat. Nagyszerű dolgoknak lehettem a részese 8 év alatt. Ne higyjetek a kérdezőnek, mert tényleg remek emberek és események tarkítják itt töltött éveimet. Életem legjobb időszaka volt. Mély barátságok fűződtek és megkaptam mindent, amire szükségem volt. Odaadó osztályfőnököm volt. Itt törődnek a gyerekekkel. Szóval csak ajánlani tudom. :))

2017. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Tallest Cafe válasza:
100%

A kérdező egy retkes gyökér :D

0 élettapasztalattal beszél miközben még régen a micimackó előtt kéne ülnie...panaszkodik pedig semmire sincs oka... A néri egy jó hely, ;)... Fogadjunk, ha beraknának valami elemi suliba nem csak a neten lenne nagy a szád. Úgy írtál az iskoláról mintha a gyerekeket ketrecben tartanák a sarokba ültetve.. Az irományaidnak semmi alapja nincsen... Szidod a tanárokat mert gondolom nem vagy a legjobb tanulo, de nem vagyok eloiteletes , az is lehet h kituno vagy, nem tudom , nem ismerlek.

Az viszont biztos, hogy ilyen idosen a saját szinteden kene mozogni meglevo tudassal mert amit itt muvelsz az szanalmas.... Valóban kellene neked egy pszichológus, de nem az elnyomás miatt hanem az elkepezto egyeniseg zavarod okán. Kérlek szolj apádnak, hogy legkozelebb inkabb ne fizesse be a UPC-t mer ha ilyen fasszágokat posztolsz csak pazarlod a saját pénzetek a netre, a saját időteket is valamimt mások idejét is egyaránt arra hogy elolvassa azt a bogárbaszott narkós hülyeséget amit írtál.

Kössz hogy meghallgattál, remélem nem találkozunk többet a neten.

2017. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!