Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mi a véleményetek a XVI....

Mi a véleményetek a XVI. kerületi Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskoláról?

Figyelt kérdés
Szerintem a legszörnyűbb hely az országban.A tanárok rendszeresen megalázzák a gyerekeket.Ismerek olyan embert,aki miután ide járt,évekig pszichológus kezelte mert olyan sok megalázást kapott tanártól és osztálytárstól egyaránt.Fizikai bántalmazásra is sor került(fog letört).

2013. jún. 29. 14:36
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Udv!

kb. 2 eve vegeztem itt,teljesen jo suli, tesom meg mindig ide jar. Nem ertem, hogy a kerdezo mirol beszelt, eleg elborul elmeju lehet :D

Ui.:Jók voltak a csajok :D

2017. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

(elozo hozzaszolo)

Bar azt azert nem mondanam hogy nem voltak olyan tanarok akiket utaltam. Rossz tanarok mindenhol vannak :D De az osztalykozosseg az 10/10 :)

2017. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Bisztrai Teodóra válasza:

Szia!

Én személyes tapasztalataimat írom le, mert még most is ott tanulok!

Egyáltalán nem rossz hely, teljesen normális. Tévedés, hogy az igazgató megengedi a verekedést, mert nem. Az igazgató nagyon kedves és figyel a rendre. Néha persze előfordul egy-egy összekapás, de azt a tanárok minél hamarabb elsimítják! Az osztály közösségek is viszonylag jók, én például nagyon szeretem az osztályomat! Némelyik tanár szigorúbb, de nem alázzák és bántalmazzák a gyerekeket! Akik járnak az iskolai pszichológushoz, azok egyéb családi probléma miatt járnak, nem az alázások miatt, mert olyanok nincsenek! Nem gondolom, hogy a legjobb iskolának akarunk mutatkozni, mert tudjuk hogy vannak hibáink, és próbálunk rajta változtatni.


Én igy gondolom, mint személyes bennfentes.

2017. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Furlika válasza:
Sziasztok!Nem hiszem, hogy olyan rossz lenne, mert olyan kevés a hely, hogy egy ismerősöm is úgy tudta csak bejuttatni a gyerekeit most a napokban, hetekben, hogy azt kellett hazudnia, hogy a gyermekei apjával Németországban házasodtak meg, pedig nem is igaz, a három gyerek házasságon kívül született. :) Ez ilyen egyszerű volt!
2017. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Nem tudom honnan szedte a kérdező ezeket a vádakat, de egyik sem igaz!

Nagyszerű iskola, 3 családbeli gyerek végzett már itt, és ebben az évben kezdett a kislányom is. Csak jót tudok mondani, kedves, segítőkész tanárok, jó osztályközösség, sok program (kirándulás, bál, vásár, színház). Kiváló a szülői munkaközösség is, tanulmányi eredményekben kerületileg és városi szinten is nívós iskola, de mégsem verseny istálló. Abszolút nem hajtják a gyerekeket, és főleg nem alázzák meg őket! Minden alsós osztálynak van egy felsős testvérosztálya, és nagyon jó a kapcsolatuk, lejárnak a kicsikhez, kedves kis üzeneteket hagynak nekik a táblán. Katolikus iskola, ami annyival szigorúbb a sima eleminél, hogy heti 2 hittan órájuk van, havi 1 kötelező iskolamise és kötelező egyenköpeny vagy póló, ennyi. Szerintem a kérdező nem komplett.

2017. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!